تکاپوی گروهک گاموح به عنوان پادوی رژیم کودک کش در جریان ترور دانشمند هسته ای

آناخبر: خون مطهر محسن فخری زاده ها نظام جمهوری اسلامی را بیمه کرده و دست دشمنان را طوری رو میکند که قادر به توجیه عمل منافقانه نباشند.

 

کانال تلگرامی پنجاه میلیون، ارگان خبری گاموح پس از ترور ناجوانمردانه محسن فخری زاده بیش از 20 خبر در طی 72 ساعت منتشر کرد. همه این اخبار در سبدی دستچین شده و به طور همزمان و با یک قلم در اختیار کانال های سلطنت طلب، منافقین، چپ ها و براندازها قرار گرفته است.

چنین اقدامی مسبوق به سابقه است و در جریان ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی، گوناذ 180خبر به نفع نظام سلطه و ارتش تروریستی آمریکا منتشر کرده بود.

در حالیکه ترکیه و جمهوری آذربایجان این ترور را محکوم کردند پیاده نظام های آنها در گروهک های تجزیه طلب همچون گاموح، دیرنیش، گاماج و گادپ همچنان به انتشار اخباری میپردازند که به قلم بخش فارسی ستاد جنگ روانی اسرائیل علیه ایران نگاشته شده است.

در جریان این ترور کانال 50 میلیون در خبر و تحلیلی مدعی میشود از حریم هوایی ایران عبور نکنید زیرا امکان ساقط کردن هواپیمای مسافربری است. نیروهای آمریکایی در منطقه به حالت آماده باش درآمدند تا در صورت حمله ایران به تل آویو اقدام تلافی جویانه انجام دهد. همچنین با انتشار عکسهای جعلی اتهام ناروایی به خانواده شهید فخری زاده میزند. نگران سفارت خانه های اسرائیل است. تلاش میکند ایران را به حمله تلافی جویانه و به اصطلاح خود تروریستی بر علیه یهودیها در اروپا و سایر کشورها متهم کند و دهها مورد دیگر.

تشخیص اینکه مطالبی از این دست با چرا و با چه ادبیاتی، با کدام کلمات کلیدی، در چه پروسه زمانی، با چه پراکندگی و با چه هدفی و برای اولین بار از کجا به کانالهای تلگرامی تزریق میشود کار دشواری نیست و هادی این رسانه ها چون اهمیتی به قربانیان و پیاده نظام خود نمی دهند نیازی نمی بینند تا آنها را سفید نگه دارند و به راحتی می سوزند.

برای شناخت وابستگی یا استقلال گروهک ها و رسانه ها کافی است همین سبد خبر مربوط به ترور دانشمند هسته ای ایران را جلوی کارشناس سیاسی! بگذارید به راحتی میتواند تشخیص دهد که سر گروهک های تجزیه طلب در کدام آخور است. به عنوان مثال این کارشناس چشم بسته خواهد گفت گروهک گاموح زیر بلیط رژیم صهیونیستی و آمریکا است.

حمایت، توجیه و جانبداری از ترور و خون ریزی  دست کمی از این اقدام بزدلانه ندارد و گروهکهای تجزیه طلب ظاهرا نمیدانند که دچار چه عقوبتی خواهند شد.

دلیل دیگر وابستگی گاموح و رهبر فراری و خود خوانده به این دو کشور رانده شدن از سوی مردم است. محمود علی چهرگانی پس از پاره ای از کارها! و خراب کردن پل های پشت سر از میان مردم آذری زبان و حتی پان ترکیست ها دفع شد. حتی قلبه گاه پان ترکیستها (ترکیه و جمهوری آذربایجان) اجازه اقامت یک ساعته در فرودگاه خود را نیز به محمودعلی نمیدهد و فورا او را دیپورت میکنند. حتی الهام علی اف از چهرگانی به عنوان به عنوان شیاد نام می برد و رهبر گرگ های خاکستری و ملی گراهای ترکیه نیز رفتار تحقیر آمیزی با وی دارند.

زندگی فلاکت بار و تهی شدن از درون و رانده شدن از جامعه و مردم، هر انسانی را به ورطه تباهی کشانده و در نهایت در سر پیری مجبور میشود معرکه گیری! کند. چهرگانی و اعضا گروهک گاموح مجبور شده اند برای تامین معاش اولیه زندگی سر خود را پیش صهیونیستهای آدم کش و مو زردهای چشم آبی خم کنند.