گوناذ و حامیان 10 دلاری قصاب

آناخبر: برخی از تجزیه طلبان پانترکیست با کلیپ های 10 دلاری و دیوار نویسی سفارشی از محکوم ضد امنیتی در اردبیل حمایت می کنند.

 

پس از بازداشت یک فعال تجزیه طلب پانترکیست که دارای سوابق متعدد ضد امنیتی و مورد حمایت مادی و معنوی کشورهای متخاصم ایران است پیش بینی ها و تحلیل های بازوهای رسانه ای آنها درست از آب درنیامد و حتی فعالان قومی نیز توجهی به آن نکردند.
وقتی پس از گذشت حدود یک ماه از بازداشت این فعال تجزیه طلب، احمد اوبالی مدیر تلویزیون گوناذ (Gunaz tv) که سرش را همچون کبک بر برف کرده است و فکر می کند کسی او را نمی بیند، برای جبران شکست در جنجال آفرینی و جلب حمایت مجبور شد به واسطه دو نفر از دوستان، برای چند نوجوان خام که حتی توان خرید اسپری رنگی نداشتن مقادیری پول حواله کند تا اقدام به دیوار نویسی در اردبیل و سایر شهرها بکنند و با بررسی دست خط ها و زمان دیوار نویسی می توان به نتایج خوبی رسید.
اما این پروژه نیزنیاز جواب نداد و اوبالی مجبور شد با التماس، برخی را در داخل کشور در حمایت از این زندانی ضد امنیتی که می خواست از او لیدر بسازد، وادار به ضبط فیلم های بسیاری نماید ولی این روش نیز شکست خورد و وی مجبور شد برای هر کلیپ سفارشی 10 تا 20 دلار بپردازد.
البته برخی بدون دریافت پول و در رفتاری احساسی و با انگیزه دیده شدن در تلویزیون! به حمایت از پانترکیست تجزیه طلب در زندان پرداختند اما مخالفان این روش مدعی بودند اوبالی با این کار برخی از فعالان قومی را در معرض دید و تحت پیگرد قرار می دهد زیرا همکاری با بازوهای رسانه ای کشورهای متخاصمی همچون آمریکا، اسرائیل و عربستان جرم محسوب می شود.
برای احمد اوبالی (Ahmad Obali) و دشمنان ایران قربانی شدن و هزینه دادن مهم نیست، آنها دنبال خوشگذرانی هستند و از جیب چند نوجوان احساساتی و بی خبر از پشت پرده ها خرج می کنند.
گوناذ که خط ایجاد تفرقه قومی در ایران را دنبال می کند نگاهش ابزاری و منفعت طلبانه است و آن چنان در قربانیانش می دمد که کمتر قصابی می تواند در گوسفند زبح شده بدمد و دمیدن را تا آنجایی ادامه می دهد تا به گاو شیرده تبدیل شود.
تجربه نشان داده است اقدام های میدانی ضد امنیتی و ضد ایرانی برنامه ریزی شده معمولا با هدایت عناصر و سازمان های خارجی صورت میگیرد و عده ای خود را به بهایی اندک می فروشند و کورکورانه و بدون اطلاع از پشت پرده ها آرامش خود و خانواده را قربانی مطامع عافیت طلبان خارج نشین می کنند. هدایت کننده ها و واسطه ها معمولا چنین دلارهایی را از سازمان ها و نهادهایی می گیرند که در آرزوی ناامنی و خشونت در ایران به سر می برند و دستشان به خون بیگناهان آلوده است.

 

توضیح: این مطلب توسط مخاطبان ارسال شده است و آناخبر مطالب ارسالی که صرفا نظر نویسندگان است را بدون دخل و تصرف منتشر می کند.