اتهام تجزیه طلبان پانترکیست به شخص دوم گوناذ: جواد اسماعیلی در روستا به خواهرش و در آمریکا به زن همکارش تجاوز کرده و زندگی آن ها از هم پاشیده است

آناخبر: تجزیه طلبان پان ترکیست با افشاگری های دورن گروهی تلاش می کنند رقیب را از صحنه به در کنند تا خود از حمایت های مادی آمریکایی – عربی – عبری بهره مند شوند.

پس از آن که احمد اوبالی (Ahmad Obali)و جواد اسماعیلی (شخص دوم تلویزیون گوناذ) منتقدین و خانواده هایشان را تهدید به مرگ و افشاگری کرده و به باد اتهام های جاسوسی و جنسی گرفتند افرادی که حیثیت خود را در خطر دیدند مقابله به مثل کردند و فضای مجازی را به طور انبوه پر کردند از مطالبی که سال هاست به نابه مصالحی در سینه خود حبس کرده بودند.
به گفته فعالان تجزیه طلب پان ترکیست؛ فساد اخلاقی گردانندگان و نویسندگان و تولید کننده ها و مصاحبه کننده ها با تلویزیون گوناذ (GUNAZ TV)به حدی عیان شده که حتی داد حامیان و خانواده های آنها را نیز در آورده است و حتی همسر تنی چند از این افراد علاوه بر اقدام به طلاق و جدایی در طلاق عاطفی به سر می برند.
به عنوان نمونه از بیشماران، کانال های تلگرامی و تجزیه طلبان فعال در شبکه های مجازی و فیس بوک یکی از موارد جواد اسماعیلی Cavad Ismayilbeyli(شخص دوم تلویزیون گوناذ که از ایران به مقصد جمهوری آذربایجان فرار کرده و به دلیل فقر شدید مورد حمایت دستگاه اطلاعاتی علی اف قرار گرفت و پس از مراجعه به سفارت آمریکا در باکو و جذب شدن در سیا به آمریکا منتقل شد) را که در پایین آمده است را نشر داده اند.


<<ماهیت جواد اسماعیل بیلی مجری گوناذ تی وی را بیشتر بشناسیم

حدود سه ماه قبل با پسر دایی خود جهت دیدار با همکاران سابق اش در گمرک بیله سوار راهی این شهرستان شدیم بعد از دیدار و خریدهای ناچیز از بازارچه مرزی، راهی روستای "باباش کندی" که متصل به بیله سوار است، شدیم.در یک کافه سنتی نشستیم و چای و قلیان سفارش دادیم. در دیوارهای کافه تصاویر شخصیت های سینمایی آذربایجان همچون "مشهدی عباد"، "بابک"،"نسیمی"، "علی آغا واحد" و...وجود داشت.
فرصت را مغتنم شمرده سر صحبت را باز کردم، که باباش کندی افتخار آذربایجان است، این روستا حق بزرگی بر گردن آذربایجان و بیداری ملی دارد و...
در این میان صاحب کافه نزدیک شد و با لهجه شیرین مغان گفت:" قوهوم بیر سؤز خبر آلا بیله رم".
یعنی رفیق می توانم از شما سوالی بکنم و در ادامه گفت من 35 سال سن دارم و نسل اندر نسل من ساکن این روستا بوده اند. شما از کدام افتخارات این روستا بعنوان غریبه صحبت می کنید؟
گفتم: جواد اسماعیل بیلی از افتخارات ملی آذربایجان از اهالی این روستا می باشد که شبانه روز از گوناذ تی وی صحبت می کند و باعث بیداری ملی جوانان ما می شود.
تا جواد اسماعیل بیلی گفتم یک نگاه عاقل اندر سفیه برای من انداخت و گفت که خواهر قهرمان ملی شما با حدود 50 سال سن توسط جواد اسماعیل بیلی خانه نشین شده است!!!خانواده جواد اسماعیلی بیلی از لحاظ ظاهر و قیافه جز زیباترین های این روستا هستند اما فردی که قهرمان ملی می دانی از نظر ما کسی است که به ...رحم نکرده و از آن تاریخ تا به امروز دختر نوجوان او پیر شده و حتی در قیافه پیردختری هم در وسط روستا نمی تواند حضور یابد.
پسر دایی بنده و همکارانش که زیاد با من همفکر نبودند تا توانستند مرا به باد تمسخر گرفته و خندیدند.
از آن تاریخ تا به امروز این سر را در جایی باز نکردم، تا اینکه یک هفته قبل برنامه گوناذ را که نگاه می کردم دیدم همان جواد اسماعیل بیلی از زهرا نوید پور دفاع می کند و از شرف و ناموس سخن می گوید. هر چه توان داشتم فریاد کشیده و به....
بالاخره نتوانستم صبر کنم با یکی از فعالان در آمریکا صحبت کرده و این راز را گفتم او هم گفت که جواد اسماعیل بیلی در آمریکا با زن یکی از فعالان ملی آذربایجان جنوبی ارتباط جنسی برقرار کرده و بعد باعث از هم پاشیدگی این خانواده شده است.
حال این جواد با این روزمه جنسی چگونه فعالان فداکار و از جان گذشته را با ادبیات غیر متعارف خطاب می کند و به آنان بد و بیراه می گوید؟ اصلا در کجای دنیا یک رسانه تخریب فعالان ملی را جز اهداف ملی خود می داند؟
جواد اسماعیل بیلی چگونه می خواهد تجاوز جنسی سلمان خدادادی نماینده مجلس ملکان به زهرا نوید پور را رسانه ای و جهانی کند، که توان مهار هواهای نفسانی و امیال جنسی خود را ندارد.
جواد اسماعیل بیلی فردی است که در اولین فرصت خواهر خودش را خانه نشین کرده است. بعد از شناخته شدن بواسطه رسانه حرکت ملی خانواده یک فعال ملی را با طمع جنسی خود بی آبرو کرده است.
آیا چنین فردی شایسته دفاع از حقوق آذربایجانیان را دارد؟
جواد اسماعیل بیلی چگونه در پی افشای اسرار فعالان ملی است که خواهر زیبای خودش را به "پیر دختر" تبدیل کرده است.
مجری گوناذ کاش از مصیبت "پیر دختر" و از خواهر دخترمانده 50 ساله اش برای حرکت ملی و افکار عمومی توضیح دهد. بعد پشت سر فعالان صفحه باز کند.>>

نویسنده: دومان یکانلی

توضیح: این مطلب توسط مخاطبان ارسال شده است و آناخبر مطالب ارسالی که صرفا نظر نویسندگان است را بدون دخل و تصرف منتشر می کند.