توهمات جاسوسان در ترکیه

آناخبر: فرزاد صمدلی از تجزیه طلبان پانترکیست  در ترکیه که در محافل داخلی این گروهک ها متهم به همکاری با میت و کارشناسان امور ایران در کنسولگری اسرائیل است در پست فیس بوکی اعلام کرد در معرض سو قصد و ترور قرار دارد.

صمدلی ( ferzat sametli ) در پستی ادعا کرده بود هنگام ورزش آبی پاراسیلینگ در تاریخ ۷ اوت سال ۲۰۱۸ در آسمان آنتالیا قصد داشتند وی و همسرش سلنا را ترور کنند اما از این کار ناکام مانده اند.

وی تمام تلاش خود را کرد تا این خبر در خبرگزاری ها منتشر شود اما کسی توجهی به آن نکرد و پس از به اصطلاح ترور ناکام، خبرش نیز ناکام ماند.

فرزاد و سلنا (ژیلا محمد خانی Selena Sametli - jila mohammadkhani) دو زوج فراری مقیم ترکیه هستند که در سال های گذشته نیز در بازوهای رسانه ای میت (خبرگزاری های دولتی تی آر تی TRT و آناتولی Anadolu Ajansı) بدون هیچ محدودیتی مشغول فعالیت های ضد ایرانی هستند.

تجزیه طلبان پانترکیست و افرادی که مدتی از نزدیک با وی کار کرده اند می گویند صمدلی از سوی سرویس اطلاعاتی ترکیه و کارشناسان امور ایران در کنسولگری رژیم صهیونیستی ماموریت دارد تا ضمن جمع آوری اخبار و جعل واقعیت ها با شانتاژ و دروغ پراکنی رسانه های این کشور را فریب می دهد و برخی از تجمع های ضد ایرانی در برابر نمایندگی های ایران در استانبول و آنکارا را ساماندهی می کند.

توهم، افسردگی و بیماری های روحی و زوال عقل بیماری مشترک افرادی است که به کشور و خانه و خانواده خود خیانت می کنند.

ادعاهایی همچون در معرض خطر جانی و ترور بودن شیوه ای کهنه و قدیمی برای جلب توجه مادی و معنوی اربابان این گونه جاسوسان باشد که به نظر می رسد صمدلی نیز درصدد تحقق این مدعا است.

ترکیه به خانه امن تجزیه طلبان پانترکیست تبدیل شده است و تجمع ها و نشست ها و دیدارهای عناصر ضد ایرانی با حمایت آشکار این کشور و به قصد خرابکاری و اقدامات ضد امنیتی در داخل ایران انجام می گیرد.