احمد اوبالی: مخالفان من معتاد، هرزه و لات هستند

آناخبر: احمد اوبالی (یوسفی) مدیر تلویزیون گوناذ با انتشار عکسی از یک فعال قومی اهل قره داغ مقیم تبریز که قلیان می کشد او را معتاد، هرزه و لات نامید و قلیان کشی را معادل اعتیاد دانست.

 

اوبالی در برنامه 165 دقیقه 12 بهمن 97 به شیوه همیشگی دستگاه اطلاعاتی علی اف پدر و پسر، که در جیب و منزل مخالفان مواد مخدر جاسازی می کند در تلویزیون خود شیوه ترور شخصیت فعالان قومی داخل کشور را دنبال می کند و با پرونده سازی اتهام های بی دلیل و مدرکی به آنها می زند.
وی به صراحت و بدون رعایت آداب رسانه ای نام فرد را قدرت الله یوسفی نامید و ضمن ترور شخصیتش از او به عنوان یکی از رهبران مخالف خود در داخل نام برد و با درج شماره تلفن های موبایل شخصی وی از بینندگان خواست از هر مزاحمتی برای یوسفی و خانواده دریغ نکنند.
هر چند اقدام های قدرت الله یوسفی در دست داشتن در فراخوان های تجمع و اقدام های ضد امنیت ملی بر کسی پوشیده نیست اما ماجراهای رفیق کشی ادامه خواهد داشت و دوست های گرمابه و حمام اوبالی در داخل و خارج بیشتر پته خود را بر آب خواهند ریخت.
از طرفی دیگر تلویزیون گوناذ که مخاطبان خود را از دست داده است و نتوانسته گزارش کاری به حامیان مالی بدهد تا مواجب خود را دریافت کند مجبور شده با روش هیجان سازی توجه چند نفر را به خود جلب کند.
احمد اوبالی ناکام، وقتی نتوانست در سال های اخیر جایگاهی در داخل کشور برای خود دست و پا کند و پیشتر از خارج شکست خورد با تاکتیک های نخ نما و تاریخ گذشته خود را از زیر بار فشار اسپانسرها نجات دهد و عامل شکست خود را مخالفانی می داند که به گفته وی هرزه و لات هستند.
وی در برنامه زنده تلویزیونی ادبیات تجزیه طلبان پانترکیست را به رخ می کشد.