اطاق مشترک تجزیه طلبان تروریست عربی، بلوچی و پان ترکیست در اروپا

اختصاصی آناخبر: تجزیه طلبی و وجود گرایش های واگرانه و برخلاف تمامیت ارضی کشورها مورد قبول هیچ یک از دولت ها و سیستم های حاکمیتی دنیا نمی باشد.

کشورهای اروپایی که مدعی خلوص تمدن و دمکراسی در کشورهای خود می باشند برخلاف ظاهر دمکراتیک خود؛ خشن ترین و به عبارتی فاشیستی ترین برخورد ها را با گروههای هویت طلب ( تجزیه طلب ) در درون مرزهای خود انجام می دهند که برخورد وحشیانه پلیس و نیروهای امنیتی اسپانیا در قلب اروپا با جدایی طلبان باسک و منطقه کاتولونیا تصویری است که هیچ وقت از حافظه آزادی خواهان جهان پاک نخواهد شد.
در مقابل اما بر اساس روحیه استعماری کهن کشور های اروپایی ؛ سیاستمداران این کشورها جدایی طلبان و قومیت های کشورهای خاورمیانه و جهان سوم را به رسمیت شناخته و همیشه شعار احقاق حقوق آنان را سر می دهند غافل ازاینکه بیخ گوش خود ندای آزادی خواهی مردم کاتولونیا را نمی بینند اینجاست که اروپا به کانون فعالیت جیره خواران تجزیه طلب و تروریست اهوازی، بلوچستانی و پانترکیست تبدیل شده است.
صلاح ابو شريف اهوازی از عاملان بمب گذاری ها در اهواز در صفحه فیس بوکش با انتشار عکسی اعلام کرد به همراه اعضا گروهک تروریستی و شبه تروریستی اهوازی، بلوچستانی و پان ترکیست دیروز به وزارت امور خارجه سوئد رفته بودند.
در این عکس تصویر محمد بلوچي از گروهک تروریستی جنبش آزادی بلوچستان، صمد فرتاش از اعضا سابق فرقه تروریستی رجوی و عضو گروهک گایپ، ابو شهاب الخانجی و ابو نضال اهوازي و صلاح ابو شريف اهوازی عاملان بمب گذاری ها و حامیان عوامل تروریستی در اهواز که عضو گروهک جبهه الديمقراطية الشعبية الاحوازية هستند دیده می شود.
میر صالح بنی هاشمی گرگری ملقب به صالح ایلدریم، صمد فرتاش هر دو از اعضا گروهک گایپ پس از آغاز دور جدید حمایت های گسترده تر آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی از تجزیه و انجام عملیات های تروریستی و کور در ایران، به قصد ورود به فاز نظامی و تشکیل گروه مسلحانه در مناطق آذری تلاش هایی را انجام می دهند و چند کانال تلگرامی با این هدف ایجاد کرده اند.
گروهک گایپ، یکی از تشکیلات های چند نفره آذری است که با همدستی با گروهک های تروریستی تضامن الدیمقراطی الاحواز، جبهه دمكراتیك ملی اهواز، المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز، المقاومه الشعبیه، جبهه دموکراتیک خلق عرب و حزب النهضه در خوزستان و اشرار و گروگان گیران جندالله و جیش العدل، انصار الفرقان و جنبش آزادی بلوچستان در سیستان و بلوچستان ارتباط های تنگاتنگی دارد و جالب آنکه از سوی فعالان قومی آذری طرد شده هستند.
تلاش ورود گروهک گایپ و چند عضو تجزیه طلب پانترکیست به فاز مسلحانه و همکاری با گروهک های تروریستی که تاکنون بیش از 250 نفر از هموطنان را شهید و بیش از 1000 نفر را مجروح کرده اند، به قصد جذب بودجه های غربی و پر کردن کیسه ها برلی دخل بیشتر است غافل از آن که این کار هزینه فعالیت قوم گرایان را بالا خواهد برد.
اعضا گروهک های تروریستی خوزستانی تا کنون با بمب گذاری و حملات تروریستی 40 نفر از اهوازی ها را شهید و 400 نفر را مجروح کرده اند. گروهک های بلوچستانی نیز در عملیات های تروریستی خود تا کنون بیش از 200 نفر از مردم بی گناه سیستان و بلوچستان را شهید و بیش از 500 نفر را زخمی کرده اند.
اتحادیه اروپا که این روزها سعی دارد نقش پلیس خوب را در مذاکرات هسته ای و مواجهه با ایران بازی کند ؛ برخلاف نقش خود در عمل تبدیل به لانه امن تروریست های تجزیه طلب برای ایجاد آشوب و قتل و خون ریزی در ایران تبدیل شده است.