افزایش همکاری تجزیه طلبان پان ترکیست با گروهک های تروریستی کودک کش

اختصاصی آناخبر: تجزیه طلبان پانترکیست و گروهک گایپ با گروهک های تروریستی که نام اهواز را یدک می شکند و دستشان به خون 40 شهید و کودک بی گناه و 400 مجروح آلوده است همکاری فشرده تری را آغاز کرده اند.

صالح ایلدیریم، حسن اسدی، آراز یوردسون، ساواش مرندلی، اغوز ترک، گوک ترک، ویدا دوشابچی، حامد عبدالهی، علی غلامی و صمد فرتاش و لاله آرال از جمله اعضا گروهک تجزیه طلب پانترکیستی گایپ هستند که نشست ها و دیدارهای هدایت شده ای با مسعود الفلک، عبدالهادی عبدالعال، موسی شریفی فرید، ایلیا جزائری، رمضان الساعدی، كریم عبدیان نژاد، یاسین غبیشی، علی ساعدی، صلاح مزرعه، رضا وشاحی، هاشم شعبانی نژاد، هادی راشدی، طاهر آل نعمه، سید صباح موسوی، ابوبشار، حبیب نبگان، احمد نیسی، محمود احمد، و یوسف عزیزی بنی طرف که اعضا گروهک های تروریستی کودک کش تضامن الدیمقراطی الاحواز، جبهه دمكراتیك ملی اهواز، المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز، المقاومه الشعبیه، جبهه دموکراتیک خلق عرب و حزب النهضه دارند.
این جنایتکاران حتی به هم تبارهای عرب خود نیز رحم نکرده اند و عبدالمالک ریگی در سال 1387 در اعترافات خود یاسین غبیشی را عامل وصل به سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) معرفی و اعتراف نمود که با یاد شده چندین ملاقات برای انجام اقدامات تروریستی در سطح کشور داشته است.
براساس اسناد منتشره ویکی لیکس حبیب نبگان و احمد نیسی در سال ۱۳۸۴ بعد از فرار از کشور به اتفاق فردی بنام فرید مقیم کشور امارات متحده عربی با سفیر آمریکا در امارات ملاقات و ضمن توضیح در مورد چگونگی بمب گذاری های خود در اهواز از وی درخواست پناهندگی و ملاقات با اعضای سازمان سیا می نمایند.
اعضا گروهک گایپ و تروریست های گروهک های یاد شده سابقا مقیم استان خوزستان و اهواز در کشورهای انگلیس، آمریکا، کانادا، هلند، دانمارک، سوئد و ترکیه اقامت داشته و برنامه ریزی هایی برای آشوب، تجزیه و خون ریزی در ایران را دنبال می کنند و دستگاه های اطلاعاتی کشورهای مذبور مدعی دموکراسی و حقوق بشر شرایط اقامت و فعالیت های تروریستی را فراهم می کنند.
اعضا گروهک های تروریستی نام برده در سال های 1384 و 1397 با بمب گذاری و حملات تروریستی 40 نفر از اهوازی ها را شهید و 400 نفر را مجروح کرده اند و در میان شهدا چند کودک نیز دیده می شد.
آن ها بارها اقدام به بمب گذاری در فرمانداری اهواز، سازمان مدیریت وبرنامه ریزی، سازمان مسکن وشهرسازی، شرکت طرح توسعه نیشکر خوزستان، چاه شماره ۱۷۹ نفت، دو محل از خطوط لوله ورودی و خروجی منتهی به چاه ۱۷۹، خطوط لوله نفت آبادان را به ترتیب در تاریخ ۱۰شهریور۱۳۸۴ و ۷آبان۱۳۸۴، اداره کل منابع طبیعی استان خوزستان، بانک سامان منطقه کیان پارس، شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی استان، فرمانداری های آبادان و دزفول نمودند.
از دیگر جنایات این گروه بمب گذاری ۲۳ مهر در خیابان نادری در ماه رمضان و در شلوغ ترین زمان ممکن، ساعتی پیش از اذان مغرب بود. اوج بی شرمی و بی رحمی این گروه آنجا بود که ابتدا یک بمب صوتی و هنگامی که مردم در محل جمع شدند بمب اصلی منفجر شد.
میر صالح بنی هاشمی گرگری ملقب به صالح ایلدیریم و رهبر گایپ، همچون برخی دیگر از تجزیه طلبان پان ترکیست صراحتا به سفر به عربستان و یا دیدارهای خود در سفارت خانه های این کشور با شیوخ وهابی و کارشناسان عربستانی حوزه ایران اذعان کرده و در گفتگو با رادیو تلویزیون ها علنا آن را بیان کرده اند.
برادر صالح ایلدیریم عضو فرقه تروریستی منافقین بود و در تسویه حساب درون گروهی به قتل رسید و صمد فرتاش (عضو گایپ) نیز از سایر اعضا سابق این فرقه بود.
پس از آغاز دور جدید دشمنی آمریکا با ملت ایران، دولت ترامپ و عربستان در کاری مشترک سرمایه گذاری هایی برای تنش های قومی و تجزیه ایران انجام داده اند و دست پان ترکیست های تجزیه طلب را در دست فرقه تروریستی رجوی و گروهک های آدم کش در مناطق خوزستان و سیستان و بلوچستان گذاشته اند و آن ها را از یک اتاق هدایت می کنند.