استراتژی تروریستی/ رویکرد تجزیه طلبان پان ترکیست ها

آناخبر: نفرت پراکنان قومی از هر فرصتی برای خوش خدمتی برای دشمنان ایران و جریان هایی که دستشان به خون بیگناهان آلوده است استفاده می کنند.

صالح کامرانی وکیل فراری به اصطلاح هویت طلب که تلویزیون ساو را با حمایت عربستان راه اندازی کرده و زیر بلیط تکفیری های کودک کش قرار دارد عکسی با عناصر هم کاسه با تروریست ها منتشر کرده است.

در این عکس 3 نفره حبیب نبگان و یعقوب تستری از عناصر گروهک تروریستی حرکه الانضال دیده می شود، همان گروهی که در لحظات اولیه حمله تروریستی به رژه نظامی در اهواز مسئولیت ترور و خون ریزی بی گناهان و کودکان را بر عهده گرفت و صالح کامرانی نیز با انتشار مطلبی در حساب توییتری این حمله را ضروری دانسته بود.

انتشار عکس حامی این پیام است که تجزیه طلبان پان ترکیست در پی اتحادی استراتژیک و عریان تر با تروریست ها هستند و در استراتژی سفارشی و تزریقی جدید به دنبال راه کاری برای مبارزه از طریق وحشت آفرینی و خون ریزی هستند زیرا در هر جریانی همچون داعش که بوی خون به مشام می رسد ردپایی از عربستان دیده میشود.

صالح کامرانی با حمایت آشکار عربستان تلویزیون ساو تی وی را تاسیس کرده و در جریان سلاخی جمال خاشقچی روزنامه نگار میانه روی عربستان از مواضع بن سلمان پادشاه سعودی، حمایت کرد. این اتحاد ضربه سنگینی به فعالان قومی و به اصطلاح مدنی پان ترکیست وارد خواهد آورد و تر و خشک را با هم خواهد سوزاند.

نویسنده: مصطفی خردمند