آیا پاشینیان قره‌باغ را به جمهوری آذربایجان بازمی‌گرداند؟

آناخبر: سیاستمدار مشهور ارمنستان اظهار داشت: اگر پاشینیان با خائن اعلام کردن سرژ سرکیسیان، حکومت وی را سرنگون کرد، در حال حاضر خودش در مسئله قره‌باغ به ارمنستان خیانت می‌کند و یک خائن به تمام معنا است.

زاروهی پوستانجیان رئیس حزب «کشور زردآلوها» و رهبر فراکسیون «میراث» در مجلس ملی جمهوری ارمنستان در یک نشست خبری اظهارت قابل‌تأملی در مورد نخست‌وزیر ارمنستان مطرح کرد و اعلام کرد: لئون تر-پتروسیان پدر معنوی نیکول پاشینیان است که هر دوی آن‌ها خائن به آرمان‌های ارمنستان هستند.
وی با انتقاد از سیاست‌های نخست‌وزیر ارمنستان خاطرنشان کرد: پاشینیان همان سیاستی را در مورد قره‌باغ اتخاذ خواهد کرد که پیش‌تر پدر معنوی‌اش پتروسیان اتخاذ می‌کرد.
پوستانجیان ادامه داد: اگر پاشینیان با خائن اعلام کردن سرژ سرکیسیان، حکومت وی را سرنگون کرد، در حال حاضر خودش در مسئله قره‌باغ به ارمنستان خیانت می‌کند و یک خائن به تمام معنا است.
وی تأکید کرد: جنبش انقلابی ارمنستان با مشاهده بازگرداندن خاک قره‌باغ به آذربایجان و وضعیت سخت اقتصادی به دلیل ۷ میلیارد دلار بدهی خارجی، به سمت عقلانیت و حقیقت پیش خواهد رفت و اگر پاشینیان به سیاست خیانتکارانه خود ادامه دهد، تغییر حاکمیت ارمنستان به یک ضرورت ملی تبدیل خواهد شد.