سخنران مراسم سالگرد شهدای نارداران جمهوری آذربایجان در زنجان

آناخبر: اگر در مسیر مقاومت قرار بگیرید ، آنوقت است که خداوند ما را مامور به آزادسازی قره باغ خواهد نمود و آزادی قره باغ هدف ماست و قره باغ مانند تکه ای از جان ما به شمار می آید .

حجت الاسلام نظری در یادواره شهدای جهان اسلام، ناردارانی ها را به مسیر و راه مقاومت و ایستادگی فرا خواند و گفت: دشمن برای فتح دنیا به دست لیبرالیسم آمریکایی، نقطه آغازین کار خود را در خاورمیانه می بیند وخونهایی که در سوریه ، عراق ریخته می شود را درد و نیاز تولد خاورمیانه جدید معرفی می کند ، اما باید دانست که سنت الهی و وعده آن میسر خواهد شد و آن پیروزی جبهه حق می باشد.

وی افزود : امام حسین (ع) در گودال قتلگاه پیروز به نظر نمی رسید اما امروز تمام دلها و عالم را تسخیر کرده است و این بدین معنی است که برخی از حوادث در ظاهر پیروزی بنظر نمی رسد اما در گذر زمان پیروزیها را شاهد خواهیم بود .

حجت الاسلام نظری خاطرنشان کرد: پیام ما برای برادرانمان در نارداران ، کسانی که در اربعین حسینی به خاک و خون کشیده شدند و به فرزندان شهدا ،این است که قبل شما ما نیز طعم امتحان های الهی را چشیده ایم ، برخی از شهدای ما مانند شهید غفاری را بوسیله شکنجه با دریل در سر و استخوان به شهادت رساندند. شهید سعیدی ما چگونه به شهادت رسید ! پس باید ایستاد و باید مقاومت کنید.

نظری خاطر نشان کرد : اگر مردم آذربایجان به مقاومت تجهیز شوند و نترسند به خواسته های خود خواهند رسید.

وی گفت : دولتی که در کشور شیعی ، بخاطر یاحسین گفتن ملت خود را به اسارت می گیرد و به دنبال یورو ویژن است و خواننده ارمنی را دعوت به کنسرت می کند ، نباید توقع سکوت و بی تفاوتی از طرف مردم آن کشور داشته باشد.

حجت الاسلام نظری در پایان ناردارانی ها را به مسیر و راه مقاومت و ایستادگی فرا خواند و افزود : اگر در مسیر مقاومت قرار بگیرید ، آنوقت است که خداوند ما را مامور به آزادسازی قره باغ خواهد نمود و آزادی قره باغ هدف ماست و قره باغ مانند تکه ای از جان ما به شمار می آید .