قبله گاه تجزیه طلبان پان ترکیست، قتلگاه شیعیان/ قاتلین شهدای نارداران شناسایی و محاکمه نمی شوند

آناخبر: دولت الهام علی اف از 3 سال گذشته نخواسته قاتلین 4 نفر از اسلامگرایان ناردارانی را که توسط پلیس و نیروهای امنیتی آذربایجان به قتل رسیده اند را شناسایی و محاکمه کند.

کشورهای جمهوری آذربایجان و ترکیه به عنوان قبله گاه های تجزیه طلبان پان ترکیست ناامن ترین کشور برای فعالیت منتقدین میانه رو، روزنامه نگاران و فعالان اسلامگرا هستند.
گارد ویژه پلیس جمهوری آذربایجان و نیروهای امنیتی در آبان 1394به حسینیه نارداران یورش برده و اقدام به تیراندازی و قتل و عام اسلامگرایان کردند که در این حمله 4 نفر کشته و ده ها نفر به شدت زخمی و تعداد زیادی دستگیر و شکنجه شدند.
دولت جمهوری آذربایجان در حالی انتظار دارد تا سایر کشورهای مسلمان در بحث قره باغ به مسلمانان آن منطقه کمک کند که خود به سرکوب مسلمانان می پردازد. بعبارت دیگر هر آنجا که نیاز به تبلیغات و مظلوم نمایی و برآورده کردن احساسات مسمانان برای سرپوش گذاشتن به بی لیاقتی های دیپلماتیک پیش می آید ، نام مردم مسلمان پیش کشیده می شود و همین مردم مسلمان وقتی منتقد علی افیسم می شوند، سلاخی شده و کشته می شوند.
نام دولتمردان جمهوری آذربایجان و ترکیه در لیست دشمنان آزادی مطبوعات قرار دارد و از جمله کشورهایی هستند که حقوق بشر به شکل فاحشی نقض می شود.
این دو کشور بزرگترین زندان روزنامه نگاران و منتقدین را دارد و توجهی به هشدارهای نهادهای حقوق بشری نمی کنند.
پلیس و نیروهای امنیتی جمهوری آذربایجان و ترکیه بیشترین شکنجه را در مورد روزنامه نگاران، منتقدین و فعالان اسلامگرا اعمال میکنند و از سرکوبگرترین کشورها به شما می روند.
جمهوری آذربایجان در سال های گذشته بیشترین همکاری را با دستگاه اطلاعاتی عربستان در سرکوب شیعیان این کشور دارد و جریان وهابی در این کشور فعال تر شده است و عربستان علاوه بر حضور خود به همراه داعش و نیروهای تروریستی اش در یمن، عراق و سوریه سرمایه گذاری کلانی برای ایجاد جای پا در جمهوری آذربایجان شیعه تلاش می کند.