دست در دست قاتل / صالح ایلدیریم در آغوش عربستان

آناخبر: پس از تصمیم رژیم وهابی آل سعود به ورود در مسایل قومی آذری تجزیه طلبان پان ترکیست دست خود را به سوی قاتلین شیعیان و مردم بیگناه یمن و سوریه و عراق دراز کرده اند.

 

میرصالح بنی هاشمی گرگری، با نام مستعار صالح ایلدیریم از افرادی است که دست در دست قاتلین کودکان بیگناهی دارد که جهان اوج رسوایی تازه آن ها را در جریان جنایت تکان دهنده و قتل تکان دهنده جمال خاشقجی روزنامه نگار میانه رو عربستانی در کنسولگری عربستان در ترکیه دید.
رژیم سعودی در سپتامبر 2016 در پوشش دعوت به حج، میزبان شماری از تجزیه طلبان ضد ایرانی بود و بخش آذری صدای آمریکا در 23 سپتامبر 2016، از دیدار تجزیه طلبان پانترکیست با ملک سلمان، شاه سعودی در حاشیه مراسم حج خبر داد.
در این مراسم افراد دیگری از عناصر قومیت گرا و نفرت پراکن که با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تجزیه ایران تلاش می کنند حضور داشتند.
این افراد و گروهک هایشان از طرف عربستان سعودی تغذیه مالی می‌شوند. دیدار شاه سعودی با تجزیه طلبان ضد ایرانی، مورد استقبال رسانه‌ های باکو نیز قرار گرفت که آن را به عنوان خبری «شوک آور» منتشر کردند.
میرصالح بنی هاشمی گرگری، جیره خوار رژیم وهابی آل سعود و سرکرده گروهک تجزیه طلب گایپ (GAIP) که همواره به جمهوری آذربایجان و ترکیه رفت و آمد داشته و در این کشورها آزادانه کنفرانس ‌های خبری علیه جمهوری اسلامی ایران تشکیل می دهد، در دیدار تجزیه طلبان ضدایرانی با شاه سعودی حضور داشت.
صالح ایلدیریم،عنصر تجزیه طلب که مورد حمایت وهابی های آدم کش آل سعود است در خصوص دیدار تجزیه طلبان ضدایرانی با شاه عربستان سعودی به صدای آمریکا گفت: "من به عنوان رییس (باصطلاح) «جبهه ملت ‌ها برای حق تعیین سرنوشت» در دیدارهای تدارک دیده شده در عربستان سعودی حضور یافتم و گفتم حساب ما و ایران را قاطی نکنید و اگر عربستان سعودی به ایران حمله کند، اقوام غیر فارس از این حمله آسیبی نمی بینند! در سطوح بالا و در سطوح وزرا دیدارهای مهمی داشتیم و نهایتا میهمان شخص شاه شدیم. در دیدار با وزرا و ولیعهد و سیاستمداران سعودی، موضوع (باصطلاح) "آذربایجان جنوبی" را برای آن ‌ها تشریح کردیم. به سعودی ها گفتیم که ما را در ترکیب ایران نبینید. ایران دشمن ما نیز است"!
وی به مقامات عربستانی گفته است، اگر ریاض یک دهم هزنیه ای را که یمن خرج کرده است به آن ها بدهد، گروه های تجزیه طلب می‌توانند از داخل ایران را «محو» کنند.
میرصالح هاشمی با نام مستعار صالح ایلدیریم در عکسی که پشت به تصویر است و در سایت گروهک چند نفره خود نیز منتشر کرده دیده می شود.

نویسنده: بابک تقی زاده