ساز عربستان با تار پان ترکیست ها/ صالح کامرانی پیاده نظام عربستان

آناخبر: ساز وهابی های عربستان با تار پانترکیست های تجزیه طلب کوک می شود و پیاده نظام های کشور تروریست پرور با این ساز می رقصند.

صالح کامرانی وکیل فراری پس از خروج از ایران برای امرار معاش و استمرار فعالیت های ضد ایرانی جیب خود را از دلارهای نفتی خون آلود وهابی های عربستان سعودی پر می کند.
وی به طور مرتب در شبکه های تلویزیونی دولتی ، روزنامه ها و سایت های خبری عربستان سعودی به عنوان طرفدار تجزیه ایران حضور پیدا می کند.
کامرانی اهل شهر اهردر آذربایجان شرقی و فارغ التحصیل رشته حقوق در دانشگاه شیراز است که وکالت پرونده هایی از تجزیه طلبان را با هدف دریافت پناهندگی و سو استفاده های مختلف مالی و ... از خانواده هایشان بر عهده داشت. صالح کامرانی، نقی محمودی و موسی برزین که به قول وکلای دادگستری از بیسواد ترین ها بودند و وقتی دیدند دست زیاد شده و دچار مشکل مالی شدند با هدف پناهندگی وکالت پرونده چند تجزیه طلب ضد امنیتی آذری را به عهده گرفتند و با روش گروهک نفاق که هدف وسیله را برای آنان توجیه میکند در فرصت مناسب فرار را بر قرار ترجیح دادند و از فعالان قومی به عنوان پلکان ترقی استفاده کردند.
وی در گفتگوهای خود با رسانه ها به ویژه تلویزیون دولتی عربستان تماشاگران تیم فوتبال تراکتور سازی ایران را به زوزه کشیدن و سر دادن شعار خلیج عربی تشویق می کند.
صالح کامرانی به عنوان پیاده نظام وهابی های حامی تروریسم عمل کرده و دریافت کمک های مالی و معنوی آنها را در تاسیس تلویزیون ساو تی وی رد نکرده است.
جستجو در فضای مجازی لیست بلندی از حمایت وی از مواضع ضد ایرانی عربستان سعودی را در تلویزیون ها و رسانه های ساو، السعودیه، آراز، الشرق الوسط، الریاض، بی بی سی فارسی، صدای آمریکا و ... نشان می دهد.
کامرانی در گفتگوهای خود از قتل و عام مردم یمن توسط عربستان دفاع کرده است و حضور مداخله جویانه و تفرقه افکنانه این کشور در عراق و سوریه را حق مسلم کشورهای حاشیه خلیج فارس نامیده است.
وی در جریان حمله تروریستی به رژه نظامیان خونریزی و کودک کشی را به عنوان دفاع مشروع نام برده و به شکل عجولانه ای از تجزیه طلبان عرب دفاع کرده است.
این وکیل به اصطلاح مدافع حقوق بشر در محکومیت تراژدی جمال قاشقچی، روزنامه نگار سلاخی شده در کنسولگری عربستان در ترکیه نه تنها واکنش انسان دوستانه ای به آن نشان نداد بلکه همفکران رسانه ای خود را به سرپوشی بر روی واقعیت تشویق کرد.
تجزیه طلبانی که رقیب صالح کامرانی هستند مدعی اند به عربستان قول داده تا پای جان برای تجزیه ایران تلاش کند و بخشی از هزینه های تلویزیون ساو SAV TV را از عربستان دریافت کرده است.

نویسنده: رحیم عباسی مطلق