شب نشینی عالیم قاسم اف با دشمنان ایران

آناخبر: بلبل شرق در حالی با جاسوس غرب (احمد اوبالی، توهین کننده به دین اسلام و امامان و مقدسات مسلمانان) بر سر میز می نشیند که بارها در ایران و کشورهای مسلمان به اجرای کنسرت پرداخته و سود کلانی به جیب زده است.

عالیم قاسم اف با صدای سحر انگیزش جایگاه والایی در بین هنرمندان و علاقمندان دارد اما با شب نشینی با افرادی که ضد اسلام هستند و همیشه در حال خیانت به ایران می باشند به خطا می رود و از محبوبیتش در کشورهای مسلمان و ایران کاسته می شود.
عالیم قاسیماُف Alim Qasımov در ۱۹۵۷ در شماخی در سرزمین جدا شده از مام میهن که جمهوری آذربایجان نامیده می شود به دنیا آمده و شیعه است و بهتر است هنرمندان مسلمان و ایرانی نزدیک به او از همنشینی با جرثومه های فساد از جمله احمد یوسفی سادات مدیر تلویزیون گوناذ بر حذر دارند و در صورت تکرار از ورود به ایران و برگزاری کنسرت ممانعت به عمل آورند.
وی تاکنون کنسرت هایی در کشورهای هلند، ژاپن، چین، ایتالیا، کانادا، روسیه، کشورهای آسیای میانه، فرانسه، ایران، انگلیس، آلمان، اسپانیا، بلژیک، برزیل و ایالات متحده و طبق آنچه خود میگوید در ۱۸۰ کشور دنیا کنسرت برگزار کرده است.
احمد یوسفی سادات، سالهاست که به همکاری دستگاه های مختلف اطلاعاتی و مراکز مطالعاتی وابسته به دستگاه اطلاعاتی سیا از هیچ خیانتی علیه ایران فروگذار نکرده و دست وی به خون بسیاری آلوده است.
وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان باید ضمن تلاش برای تعطیلی دفتر تلویزیون ماهواره ای گوناذ GUNAZ TV در خاک این کشور در صدور ویزا نسبت به هنرمندان موسیقی کشورهای همسایه که با دشمنان قسم خورده در ارتباط هستند دقت بیشتری نماید.