افزایش کار مشترک تجزیه طلب های پانترکیست با گروهکهای تروریستی و برانداز

آناخبر: تجزیه طلبان پانترکیست همچون فرقه تروریستی رجوی دست گدایی به هر سویی دراز میکنند و در هر اتاق کار مشترک بر علیه ایران حضور دارند.

تجزیه طلبان که هر روز شاهد به گور بردن آرزوی پدر بزرگ هایشان هستند مدتی است بوی دلارهای نفتی عربی، عبری، ترکی و آمریکایی به مشامشان رسیده و به دیدگاه های سیاسی و خط و مرز خود ساخته نیز پشت پا زده و با براندازها و منافقین و سلطنت طلب ها به رقص شراب می پردازند و در این میان کلاه هوادارانشان پس معرکه است.

ترامپ و اعراب کشورک های حاشیه خلیج فارس همه دشمنان ایران را با هر گرایش سیاسی دور هم جمع کرده اند و آنها بلافاصله از اساسنامه و مرام خود دست کشیده و همچون منافقین عمل میکنند و دست خود را رو کردند و به همه مطالبات و برنامه های هواداران داخلی شان پشت کردند و در میانه راه آنها را تنها گذاشتند. زیرا ظاهرا دلار حرف اول را برای مدعیان زبان، فرهنگ و جغرافیا میزند و چهره از نقاب بر انداخت.

در این روزها  سرویس های جاسوسی آمریکا و اعراب و اسرائیل تجزیه طلبان برانداز و مدعیان هویت طلب، فرهنگ و زبان دوست را در یک اتاق با چپ ها و کردها و سلطنت طلب ها و منافقین مجبور به هم بستری میکند و دست به هرزگی سیاسی می زنند و همچون سوسک هایی در فاضلاب بهم می لولند تا از شرایط بدی که دچار آن هستند نجات یابند.

پس از آنکه دست تجزیه طلبان پان ترکیست با جاسوسی ها و خیانت ها و آدم فروشی ها و کثافت کاری های اخلاقی رو شد آنها پایگاه چند نفره داخلی خود را نیز از دست دادند و مجبور شدند برای زنده ماندن از زبان و فرهنگ و هویت طلبی ادعایی خود خرج کنند و فقط به دنبال پول رفتند چون به جز وطن فروشی و آدم فروشی هیچ مهارت و شغلی نداشتند و تن به کار نمیدادند و همچون زالو به فکر مکیدن خون دوستان از آنها هستند.

تجزیه طلبان پان ترکیست کلاهبردارترینها در میان گروههای سیاسی هستند که حتی به ناموس و خانواده دوستانشان نیز رحم نمیکند و خواننده های هویت طلب! این موضوع را بیشتر از سایرین حس میکنند زیرا همیشه در معرض کلاهبرداری از سوی همفکران آذربایجانچی هستند و دست همه شان در جیب و ناموس همدیگر است.

تجزیه طلبان پانترکیست وصله ناجور سلطنت طلب ها، براندازها و فرقه رجوی هستند و در این روزها بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

همراهی پیاده نظام های رسانه ای سرویس های جاسوسی ضد ایرانی،همچون بخش فارسی صدای آمریکا، بی بی سی فارسی، تلویزیون ایران اینترنشنال، رادیو فردا، رادیو زمانه و تلویزیون منو تو با تجزیه طلبان به ویژه پانترکیست ها پس از دستور ترامپ و اعراب و عربستان افزایش یافته است و روزی نیست که شاهد پرداختن این رسانه ها به تجزیه طلبان نباشیم به طوری که گویا دستور همزمان و از یک اتاق صادر میشود.

مثلا بابک چلبیانلی، نظامی فراری و تجزیه طلب پانترکیست به همراه آدم کشها و تروریست های کرد و عرب و بلوچ و سلطنت طلبها و براندازها در به اصطلاح کنگره ملی ایرانیان در روز سه‌شنبه 5/4/1397 در قالب نشستی مضحکانه به نام انتقال دموکراتیک در ایران شرکت میکند و خود را نماینده آذریهای ایران مینامد.

باید به چلبیانی گفت که آذریهای ایران و حتی گروهکهای پانترکیستی کی دست به اسلحه برده اند که شما در کنار اعضا گروهک های تروریستی عرب و بلوچ (محمد حسین بر و کریم عبدیان و علی جوانمردی) مینشینید؟

آیا چلبیانی نمی داند که پدر زن علی جوانمردی (کارمند سیا در صدای آمریکا) عضو گروهک تروریستی کردی است و در کردستان عراق در جلسه های حزبیشان به طور مرتب شرکت میکند.

اصلا گروه خون پانترکیستها به امیرعباس  فخرآور می خورد؟ وی همان کلاهبرداری است که پس از فرار از ایران و در جمع جنگ طلبان جمهوری خواهان جنگ طلب آمریکا، مدعی بود عضو جنبش دانشجویی ایران است و تا این لحظه نتوانسته کارت دانشجویی ادعایی خود را ارائه دهد و مدتی است دچار توهم نوادگی سلسله پادشاهان ایرانی شده و خود را نوه رضاشاه میداند و همیشه پوز ایراندوستی به خود گرفته و در سخنرانیهایش به پانترکیستها تاخته و آنها را عامل رژیم و خائن به مردم ایران خوانده است.

روح الله زم هم در کانال دروغ نیوز خود در ماههای قبل که آذریها با دشمنان ایران و آشوب طلبان همراهی نکردند به پانترکیستها تاخت و هر اتهامی به آنها زد و همه کانالهای تجزیه طلب به زم تاختند . اما حال چگونه در اتاقی همدیگر را در آغوش میگیرند.

مثلا محمد رضا لوایی (تجزیه طلب معتاد فراری) به تازگی از خیانت های پشت پرده احمداوبالی مدیرگوناذ در دیدار با فرقه تروریستی منافقین در فرانسه گفته و خبرهای بسیاری از رسوایی و گندکاری های درونی شان شنیده میشود.

دشمنان ایران در این روزها روی فاحشه ها را نیز سفید کردند زیرا هر چند آنها برای پول کار میکنند اما به هر کسی تن نمیدهند و اندک شرافتی برای خود باقی گذاشته اند.

اما تجزیه طلبان با منافقین و فرقه رجوی در فرانسه دیدار می کنند با رضا پهلوی عکس یادگاری میگیرند و او را در مراسم رسمی سفارت جمهوری آذربایجان در آمریکا همراهی میکنند و احمد اوبالی با فامیل و همراهان استکان به دست با وی رقص شراب میکنند.

 

سرویسهای جاسوسی در ترکیه پس از کنفرانس دانشگاه ییلدریم بایزید آنکارا در تاریخ 1397/2/10 دست نصیب نصیبلی (سفیر سابق جمهوری آذربایجان واستاد دانشگاه آنکارا)، سلجوک دومان، حیکمت الپ، مهدی نعیمی، کریم اصغری، مهسا مهدی زاده، "فرزاد صمدلی" و "محمد مشتاق" را در دست کارکنان سفارت آمریکا و اسرائیل و عربستان و تروریست های بلوچ و عرب و کرد میگذارند.

اخیرا تجزیه طلبان پانترکیست با تروریست های کرد و بلوچ و عرب در آنکارا نشست بررسی زبان برگزار کرده اند.

در 1396/12/6 نشستی با عنوان زبان مادری در هتل مجلل آلبای آنکارا برگزار شد که سرویس اطلاعاتی میت نقش پشتیبان را داشت و عوامل این سرویس و جاسوسان چند جانبه منجمله محمد مشتاق، احمد شمس، علی اصغر حقدار، صفر زینالی (عارف کسکین)، فرزاد صمدلی و محمد جواد هیات تدارک آن را به عهده داشتند و نام شهرام همایون، وجدان افراوی، حبیب الله سربازی، محسن رسولی، مجید جوادی، عیسی بازیار، جلال روشنی که دست همگی در ترور و خون ریزی در جریان های تروریسم کردی، بلوچی و عربی آلوده است در این نشست به چشم می خورد.

همچنین باند تجزيه طلب ضدايراني «داك» (به اصطلاح كنگره آذربايجاني‌هاي دنيا) و «دامب» (به اصطلاح اتحاديه ملي آذربايجاني هاي دنيا) در باكو اعلام كرد گردهمايي سراسري گروهك «دامب» را در آينده نزديك در «اسرائیل» برگزار خواهند کرد.

نمونه های بسیاری از تلاش شبانه روزی سرویس های جاسوسی ترکیه و جمهوری آذربایجان و اسرائیل و عربستان و آمریکا در حمایت از تجزیه طلبان موجود است و حال نوبت به همکاری مشترک تجزیه طلبان پانترکیست با گروهک های مسلح کردی و عربی و بلوچی و براندازها و سلطنت طلب و و منافقین رسیده است  و در تاریخ 1397/5/4 بابک چلبیانلی خود را نماینده آذریها و جریانهای تجزیه طلب پانترکیست مینامد و با دور زدن آنها و دریافت کمکهای مالی در به اصطلاح "کنگره ملی ایرانیان" در قالب عنوان مضحک و پوششی، "انتقال دموکراتیک در ایران" که میزبان اعضا جنگ طلب کنگره و فعالین سیاسی و نظامی آمریکایی بود شرکت و به سخنرانی میپردازد.

در این نشست علاوه بر مشتی تروریست و آدم فروش به نام های محمد حسین بر، کریم عبدیان، علی جوانمردی، هنگامه شهیدی ، امیرعباس  فخرآور، بابک چلبیانلی و روح الله زم، اسامی نماینده های جنگ طلب و حامی داعش در آمریکا همچون تئد پو ، اندرو  پیک ، دانا  رورباکر ، مایکل  پریجنت، دکتر کنت کتزمن ، دون  کرنشاو و دونکان هانتئر به چشم میخورد و با اتحاد شومشان در آرزوی براندازی از طریق آشوبگری با مشی مبارزه مسلحانه به قصد تجزیه و خونریزی هستند.

اما آنان همچون پدربزرگهایشان آرزوی تجزیه و خون ریزی در ایران را به گور خواهند برد.