صف آرایی رسانه ای برای تجزیه ایران/ مهدی پرپنچی مدیر رادیو فردا شد

آناخبر: بی بی سی فارسی به عنوان قرارگاه جاسوسی به کارخانه مدیر سازی برای رسانه های ضد ایرانی تبدیل شده است و "مهدی پرپنچی" یکی دیگر از کارگران ملکه را اینبار به مدیر رادیو فردا تبدیل کرد.

پس از آن که "محمد منظرپور" و "جمشید برزگر" به عنوان مدیر به تلویزیون ایران اینترنشنال و دویچه وله فارسی آلمان برده شدند اکنون "مهدی" در رادیو فردا ظهور کرد و "منجی" تجزیه طلبان شده تا در کنار سایر رسانه های ضد ایرانی فعالیت مدیریتی خود را آغاز کند.

سناریوی جدید براندازی اینبار با حمایت گسترده تر از تجزیه طلبان کلید خورده است و سرویس های اطلاعاتی و مراکز مطالعاتی و استراتژیک به این نتیجه رسیده اند که اینبار باید با شیوه ای جدید در زمینی مهیا به تضعیف حکومت مرکزی و مشغول سازی بپردازند.

آنها پس از سرمایه گذاری کلان بر روی سلطنت طلبان، چپ ها، سوسیالیت ها، لیبرالیست ها و منافقین متوجه شدند که این گروه ها و طیف های فکری ثمری برای آنان نداشته است و به راهکار جدید تحریک اقوام ایرانی روی آورده اند.

دشمنان ایران نسخه رسانه ای جنگ سرد را به اشتباه برای فروپاشی ایران کپی کردند و پس از 40 سال دریافتند که شکست سنگینی خورده و دلارها را به باد داده اند.

رادیو اروپای آزاد، رادیو آزادی در جریان جنگ سرد برای فروپاشی بلوک شرق و اروپای شرقی راه اندازی شده بود و به عنوان بنگاه تبلیغی آمریکا عمل کرد و با غروری خاص از نتایج حاصله بر روی ایران متمرکز شد و برنامه های خود را به 24 ساعت افزایش داد و هم اکنون نیز علاوه بر رادیو، در شبکه ماهواره ای تلویزیونی و با فرکانس های مختلف به صورت زنده در دسترس است.

آرمان مستوفی، به مدت 10 سال مدیر رادیو فردا بود و همه ساله پیش از آغاز سال جدید میلادی طرح جدیدی برای جنگ رسانه ای و براندازی به سیا و کنگره آمریکا ارائه می کرد اما در پایان هر سال با شکست مواجه می شد و انتقادها از این رادیو در سال های اخیر بالا گرفت و در اقدامی غیر منتظره در سال 2018 میلادی فردی از مافیای رسانه ای ملکه با کمک صادق صبا، مدیر سابق بی بی سی (که وی نیز قبلا به این رادیو فرستاده شده بود) به عنوان مدیر رسانه ای آمریکایی انتخاب شد.

رادیو فردا در سال های اخیر با افت کیفیت برنامه های خبری و تحلیلی مواجه بود و بسیاری از مخاطبان خود را از دست داد و در ردیف رسانه های لس آنجلسی قرار گرفت.

اکنون پس از تهدید های دولت ترامپ به براندازی نظام جمهوری اسلامی و حمایت از تجزیه طلبان، دور جدید سرمایه گذاری ها،صف آرایی تازه سربازان ملکه، صهیونیست ها، اعراب و آمریکا به نفع تندروهای جنگ طلب آغاز شده است.

سیا (CIA)، ام آی 5 (MI5)، استخبارات عربستان، میت (MIT)، ام تی ان (MTN) و موساد (MOSSAD) به حمایت گسترده تر مالی از بازوهای رسانه ای تلویزیون صدای آمریکا و بی بی سی فارسی، رادیو فردا،  شبکه تلویزیونی من و تو، دویچه وله، تلویزیون ایران اینترنشنال پرداخته و با فاصله گرفتن بیشتر از کار رسانه ای به عنوان قرارگاه رسانه ای - جاسوسی، تجزیه طلبی و حمایت از آشوب طلبان تبدیل شده اند.

"مهدی پرپنجی" از سردبیران و برنامه سازان بی بی سی فارسی و مجری برنامه تحلیلی صفحه دو این رسانه نیز مورد حمایت قرارگاه رسانه ای – جاسوسی است و بدون محدودیت به سرزمین های اشغالی و اسرائیل سفر میکند و جریانهای تجزیه طلب به ویژه پانترکیست ها که از ارتباط دیرین و حمایت متقابلی برخوردارند از چنین انتخابی استقبال کرده و به وی تبریک میگویند. او در برنامه صفحه دو مرتبا از عناصر قومی تجزیه طلب و افراطی منجمله پانترکیست های تجزیه طلب برای دامن زدن به اختلافات قومی و داغ کردن بحث های قومی استفاده می کند و بلافاصله پس از کوچکترین فعالیت میدانی و تخریبی تجزیه طلبان در کف خیابان آن را فورا در سر لیست اخبار و برنامه های خود قرار می دهد و با دعوت از افرادی که عادت به دروغ پردازی و وارونه نمایی دارند به بزرگنمایی می پردازد.

مدتی است شبکه ای از پان ترکیست های تجزیه طلب به صورت مخفیانه با مهدی پرپنچی در بی بی سی فارسی در تماس هستند. این تماس شامل تشکیل یک اتاق فکر با هدف جهت دادن به افکار تجزبه طلبانه و کانالیزه کردن عملیات روانی در حوزه اقوام و اقلیت ها از طریق تولید محتوا و قراردادن آن در چرخه توزیع و بازنشر خبر می شود.
پرپنچی گرایش واضح تجزیه طلبانه دارد و در هر فرصتی این گرایش را نمایان می سازد.
آخرین کار مشترک وی با شبکه قومیتگرای یاد شده،حمله "همزمان" به سنتهای نوروزی در آخرین روزهای سال است.
وی همچنین در توئیتر خود مطالبی علیه تمامیت ارضی و امنیت ملی کشور به بهانه روز دو اسفند منتشر کرد که با اعتراض مردم روبرو شد اما از سوی همین شبکه فعالان حمایت شد.
یکی دیگر از جلوه های رابطه مخفیانه #پرپنچی با این عده،پوشش خبری به نفع آنها در BBC (سایت یا تلویزیون) است.
از آن جمله میتوان به انعکاس خبر به اصطلاح نامه ۴۰۰۰ نفر از دانشجویان آذری زبان به روحانی اشاره کرد که طی آن خواستار تغییر قانون اساسی و رسمی شدن یک زبان خارجی جدید بنام زبان ترکی (منظور زبان آذری است که در ادبیات تجزیه طلبانه ترکی نامیده شده) در ایران شده بودند! این نامه جعلی توسط اعضای همین شبکه به مناسبت روزجهانی به اصطلاح زبان مادری(از طرف یونسکو) نوشته شده بود.
در اصل چنین نامه ای وجود خارجی نداشت و بنابر پیگیری ها از دفتر ریاست جمهوری،چنین نامه ای هرگز به پاستور نرسیده است اما پرپنچی با ایجاد پوشش رسانه ای در BBC، این اقدام کم اهمیت را بزرگنمایی کرد. فایده این اقدام برای شبکه مزبور، شکستن فضا و قبح ادبیات سیاسی خصمانه علیه کشور است.
در مقابل باند مزبور نیز کارهای ریز و درشتی برای پرپنچی و در نهایت مجموعه BBC انجام می دهند. ضمن آنکه اعضای شبکه در فضای دیگری به صورت هماهنگ عمل میکنند.
پرپنچی حتی در موج های توئیتری این شبکه مشارکت میکند!
چرا که نه؟ ژیار گل باند خودش را در BBC دارد.
پیش از این "سامان رسول پور" و "شاهد علوی" از طریق ژیار گل وارد BBC شده و تبدیل به چهره سیاسی شدند. سامان رسولپور فعلا در تلویزیون ایران اینترنشنال فعالیت میکند وی به همراه میثم بادامچی از دیگر تجزیه طلبان نزدیک به همین شبکه در سایه برندینگ BBC چهره شده و به لندن رفت تا در ایران اینترنشنال کار کند. رابط وی با BBC کسی نبود جز مهدی پرپنچی!
علیرغم تلاشهای زیاد، شاهد علوی موفق به استخدام در BBC فارسی آن گونه که خود می خواست نشد اما در سایه دوست دختر ژیار گل(سارا گرو) که در وزارت خارجه ایالات متحده شاغل بود و مدتی نیز در کنسولگری امریکا در اربیل کار می کرد، توانست، وارد بخش کردی صدای امریکا شود و از آنجا به ارزش های کشور حمله کند.
پرپنچی از ابتدا با جریان ترک گرا ارتباط داشت و اکنون این ارتباط به ایدئولوژی نیز آلوده شده است.
پرپنچی متولد تبریز است و در آخرین روزهای حضور "صادق صبا" در این شبکه وی را قانع کرد تا از این پس در BBC بخشی از شهروندان شریف کشور ایران را بجای آذری/آذربایجانی نامیدن باید ترک/Turkush نامید!