افعی ها در زیر پوست شهر / افشا ترفندهای جدید تجزیه طلبان پانترکیست

آناخبر: تجزیه طلبان پانترکیست و دو زیستی که هدف وسیله را برای آنان توجیه میکند و فعلا آنچنان دچار عاقبت شوم فاحشه های سیاسی یا منافقین نشدند همچون مار افعی به آرامی در حال خزیدن در زیر پوست شهر هستند.

مار های افعی به کمین و استتار مشهورند و مترصد فرصتی هستند تا به شکار بپردازند. آنان گاها مدت ها در سکوت و بی حرکتی می مانند تا لقمه چرب و نرمی پیدا کنند.
پوست شهر را که بالا می زنی تعدادی از این افعی ها را می توانیم ببینیم. از حضور و شرکت در جلسه های رسمی و نیمه رسمی مدیران کلان استانی گرفته تا جلسه های اداره کل و شوراهای اسلامی شهرها و دانشگاه ها.
علاوه بر چنین طیف نان به نرخ روز خور در جمع تجزیه طلبان که به دنبال کورسویی هستند تا همچون منافقین دهه 60 حتی از خواهر و ناموس خود استفاده ابزاری کرده و قربانی اهداف شوم سیاسی می کردند از هر تلاشی برای نفوذ در مدیران دولتی و مجموعه های اداری فروگذاری نمی کنند.
گاها از در رانده می شوند اما از پنجره به داخل می خزند. از این افراد کمتر صدای زوزه گرگ شنیده می شود زیرا استراتژی ! خود را از گرگ بودن به افعی تغییر داده اند.
خبرهای کانال های تجزیه طلبان پان ترکیست را که مرور می کنیم شاهد تغییر تاکتیک ها ! هستیم از پرداختن به مسائل سیاسی ناگهان به دلقک بازی و طنز و شعر و داستان روی آورده اند و رفتار به اصطلاح پوششی دارند و همچون ویروسی در دما و زمان های خاص سیاسی می شوند.
به تازگی افرادی کتاب نویس پیدا شده اند و از غفلت مردم در عدم مطالعه استفاده میکنند و با سرقت ادبی از کتاب ها و مقاله های دیگران آن ها را به نام خود به چاپ می رسانند و پس از چاپ 40 نسخه، مهر چاپ دوم، سوم و چهارم و ... می زنند. از منابع خارجی شعر و داستان پیدا می کنند و نام قهرمان رمان و شعر مایکل را به کوراوغلو تغییر می دهند و به نام خود چاپ می کنند. حتی پا را فراتر گذاشته و از منابع ازبکستانی و مغولستانی لغات مترادفی پیدا می کنند و به نام لغتنامه ترکی! چاپ می کنند. این دو یه نفر به شدت دچار بیماری روحی روانی خاصی هستند و در هنگام نوشتن و سخن گفتن در جمع دوستان حال و هوای خاصی پیدا می کنند.
فعال تجزیه طلب نفوذی در مجموعه های اداری با پرونده ای سنگین از فساد مالی همچنان در جمع های تجزیه طلب در فضای مجازی و جلسه ها حضور دارد و جری تر از قبل شده است.
تجزیه طبان با توسل به شیوه خزندگی آرام، در خواب خرگوشی عده ای وارد محافل دانشگاهی نیز شده و نشریه و بولتن هایی چاپ می کنند و نشست هایی برگذار می کنند و اطلاعیه های آن مراسم قبل از توزیع در دانشگاه در تلویزیون سازمان جاسوسی سیا (گوناذ) به نمایش در میآید.
جلسه های کتابخوانی و شعر خوانی راه می اندازند و به زن و دختر بی خبر مردم ابیاتی از ابرو و کمان و گیسو می خوانند و پس از دو جلسه پی وی تلگرامی خانم های حاضر پر می شود از اشعار عاشقانه.
سقوط اخلاقی و خواستگاری از زنان متاهل حاضر در جمع های دوستانه شیوه مرسوم جریان های تجزیه طلب پانترکیست که گاها مردی پیدا شده و طرف را به قیمه کردن با قمه تهدید می کند.
در خارج از کشور که اوضاع کاملا بر وقف مراد تجزیه طلبان است و خبری از پایبندی به حریم خانواده نیست و حتی پیران، سر پیری معرکه گیرند.
و در یک کلام، تجزیه طلبان از درون دچار فروپاشی اخلاقی شده اند و متزلزل ترین خانواده ها را دارند و این حاصل عمری خیانت به کشور است.
تجزیه طلبان پانترکیست با فراغ بال به فعالیت های ضد ایرانی و خائنانه ادامه می دهند و شاید در هیچ کشوری همچون ایران از چنین فضای بازی برای فعالیت برخوردار نباشند.
به راحتی از داخل ایران با گوناذ، رادیو آزادی، بی بی سی و صدای آمریکا در هر دو بخش فارسی و آذری گفتگو می کنند.
به طور خلاصه نفوذ خزنده و آرام در نهادهای مردمی، اداره های کل، سازمان ها و شهرداری ها، مراکز فرهنگی و مدیران سیاسی و همچنین نفوذ در دانشگاه ها و ورود به حوزه کتاب، شعر و رمان و موسیقی و کسب مجوز و برگزاری کلاسهای فراوان رقص و آواز در دستور کار تجزیه طلبان پان ترکیست در ایران و مناطق آذری نشین است.