تلویزیون ای ان تی تصویرگر تکفیری ها/ کامرانی ناکام از تجزیه، زیر بلیط سلفی ها

 آناخبر: تلویزیون ای ان تی به مدیریت صالح کامرانی و برادران از بد تاسیس در تاریخ 11 خرداد 98 به مخاطبان خود وعده داده بود که تلویزیونی آذربایجانی باشد اما در تغییر موضعی ناگهانی به تصویرگر تکفیری ها تبدیل شد.

 

دلارهای عربی، عبری، غربی، کامرانی به اصطلاح فعال مدنی و حامی زبان مادری را به حامی ترور و خون ریزی تبدیل کرد.

صالح کامرانی پس از آن که در زیرعبای حریری شتری سلفی های عربستان قرار گرفت عطای آذربایجان را به لقایش بخشید. زیرا عمر خیانت کوتاه است و برادران کامرانی و خیانت پیشگان به کشور می دانند که دیر یا زود وجه المصالحه کشورها خواهند شد و به سرنوشت شوم عبدالمالک ریگی، روح الله زم و جمشید شارمهد دچار خواهند شد، پس چه بهتر تا فرصت باقی است پولی به جیب بزنند و از معرکه بگریزند.

تجزیه طلبان پان ترکیست تا زمانی که در ایران هستند خود را در درون لاکی محفوظ نگه می دارند و از آشیانه سر بر می آورند و همچون جوجه گنجشک جیک جیک می کنند تا مبادا آسیب بخورند. اما پس از پناه بردن به آغوش بیگانه شیر می شوند.

شاید کسی باور نمی کرد روزی صالح کامرانی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری خود را به سادگی در اختیار سلفی و وهابی عربستان بگذارد. او هنگام تحویل گرفتن پروانه وکالت قسم خورده بود که از قانون و مظلوم دفاع کند. اما اکنون از آدم کش های وابسته به عربستان دفاع می کند.

پروژه تعریف شده به تلویزیون ای ان تی (ant) دیگر حمایت از زبان مادری و دفاع از ترک ها و هویت سازی جعلی نیست بلکه قرار بر خون ریزی قومی است. آن ها می خواهند عرب را در برابر فارس و کرد قرار دهند و ترک را به درگیری با کرد، گیلک، مازندرانی و طالشی بکشانند.

صالح کامرانی از بدو خروج از کشور با میت و بنیاد جرج سروس و مراکز مطالعاتی مستقر در ترکیه همکاری هایی را آغاز کرد اما نتوانست به اهداف خوب مادی خود برسد بنابراین چشم به جیب گشاد تکفیری های عربستان دوخت و توانست پول خوبی برای راه اندازی تلویزیون بگیرد.

وی باید به خوش خدمتی به عربستان می پرداخت بنابراین تروریست های رژه اهواز را ستود و به حمایت رسانه های از تجزیه طلبی مسلحانه پرداخت و آدم کش های دستگیر شده در اروپا را تطهیر کرد.

تلویزیون ای ان تی بر خلاف قوانین اتحادیه اروپا به حمایت از سه عضو گروه الاحوازیه که به‌ دلیل دست داشتن در حمله تروریستی رژه نظامی روز ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۷ در شهر اهواز (منجر به کشته و زخمی‌شدن بیش ‌از ۸۵ نفر، از جمله چند غیرنظامی شد) توسط پلیس دانمارک بازداشت شده بودند پرداخت.

صالح کامرانی و برادران دوستان گرمابه و حمام گردان‌ها و گروه های تروریستی محی‌الدین آل‌ناصر، جنبش عربی آزادی ‌بخش الاحوازیه یا حرکه النضال العربی التحریر الأحواز هستند.

وی در صفحه فیس بوکی همچون انصافعلی هدایت، نقی محمودی، مسعود فتحی پور، یاشار اسدی، هاشم و محمود فاضلیان، محمدرضا لوایی، مجتبی آقازاده، رضا طالبی، کریم اصغری، سیمین صبری، مجید ماکویی زاد، یاشار اسدی و چند وطن فروش از ترور سردار دل های ایرانیان توسط ارتش بزدل و تروریستی ترامپ ابراز شادمانی کرد.

آن ها پس از خوش خدمتی به نظام سلطه و سلفی های عربستان و راه اندازی تلویزیون ای ان تی، مجوز تاسیس حزب مرکزی آذربایجان را نیز گرفتند.

وی در زمان های خاص و یا در گفتگو با رسانه های مورد حمایت مستقیم عربستان سعودی، تماشاگران تیم فوتبال تراکتور سازی ایران را به زوزه کشیدن و سر دادن شعار جعلی خلیج ع ر ب ی تشویق می کرد زیرا نام خلیج همیشه فارس، بر تن اعراب حاشیه خلیج فارس لرزه می اندازد.

كریم عبدیان نژاد، عبدالهادی عبدالعال، موسی شریفی فرید، ایلیا جزائری، مسعود الفلک، رمضان الساعدی، یاسین غبیشی، علی ساعدی، صلاح مزرعه، رضا وشاحی، هاشم شعبانی نژاد، هادی راشدی، طاهر آل نعمه، سید صباح موسوی، ابوبشار، حبیب نبگان، احمد نیسی، محمود احمد، یوسف عزیزی بنی طرف و اعضا گروهک های تروریستی تضامن الدیمقراطی الاحواز، جبهه دمكراتیك ملی اهواز، المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز، المقاومه الشعبیه، جبهه دموکراتیک خلق عرب و حزب النهضه از جمله افراد و گروهک های تروریستی هستند که صالح کامرانی همکاری فشرده ای با آن ها دارد.

این همکاری تا جایی پیش رفته که حتی عربستان تلاش کرد از طریق اهرم جدیدش همچون کامرانی و بازماندگان در ایران، ورود آن ها به مبارزه مسلحانه را نیز بررسی کند اما بنابه دلایلی که بعدا به آن خواهیم پرداخت از انجام آن فعلا منصرف شده است.

کامرانی ناکام همچون موشی گرفتار در تله به هر سوراخی سرک می کشد تا راه فراری یابد. در نشست ضد ایرانی اتحاد علیه ایران هسته ای سخنرانی می کند و بوی لنگ شتری عرب تکفیری از تنش بیرون نرفته که مارک والاس آمریکایی و جنگ طلب او را در آغوش می کشد و همچون مریم قجر عضدانلو، داستان از این آغوش به آن آغوش ادامه دارد.