مجریان گوناذ، مجری براندازی و فروپاشی در ایران/ انصافعلی هدایت عهده دار چند هدف همزمان

آناخبر: مراکز مطالعاتی و تصمیم ساز که براندازی و فروپاشی جمهوری اسلامی را دنبال می کنند به دنبال یارگیری از قوم گرایان و رسانه های وابسته و پیاده نظام هستند.

یکی از این افراد انصافعلی هدایت است که به استخدام احمد اوبالی درآمده و به عنوان کارمند دورکار و مجری گوناذ در کانادا مشغول به کار بوده و علاوه بر آن که مشغول تحریک قومیت ها است در برنامه دیالوگ این شبکه که اغلب برای فارسی زبان ها پخش می شود پروژه براندازی و فروپاشی را به شیوه تلویزیون های زرد لس آنجلسی دنبال می کند.

با این تفاوت که افراد شرکت کننده در این برنامه اکثرا از سوابق ترور و آدم ربایی مسلحانه در استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان برخوردارند.

اعضا و هواداران گروهک های تروریستی المقاومه الشعبیه، جبهه دمكراتیك ملی اهواز، المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز، تضامن الدیمقراطی الاحواز، حزب النهضه، جبهه دموکراتیک خلق عرب، جندالله و جیش العدل و نزدیکان عبدالمالک ریگی و برادر (عبدالحمید که همسرش فائزه منصوری و برادر همسرش شهاب را به دستور عبدالمالک به قتل رسانده بود) به عنوان مهمان در برنامه دیالوگ انصافعالی هدایت حضور دارند.

وی تریبون گوناذ را در اختیار مجریان ترورهای کور، بمب گذار، کودک کش، سارق و آدم ربای مسلح، قاچاقچی مواد مخدر و انسان قرار داده است.

انصافعلی هدایت، خبرنگار سابقا مقیم تبریز از دوران نوجوانی دچار عقده شهرت و کم بینی بود و قلم ضعیفی داشت و جدی گرفته نمی شد.

وی حتی جایگاهی در مطبوعات زرد نداشت و بالاخره مجبور شد برای فائق آمدن به مسائل روحی و خانوادگی دست به انتحار روانی بزند و از ایران فرار کند.

او پس از آن که دسترسی اش به خبرهای زنده داخل ایران قطع شد تلاش کرد خود را به عنوان تحلیلگر! جا زند اما به دلیل هوچی گری و برخوردار نبودن از دانش خبرنگاری و تحلیل سیاسی از رسانه های فارسی زبان بی بی سی، صدای آمریکا، رادیو فردا و حتی از ضعیف ترین رادیو (زمانه) نیز طرد شد و از سر مجبوری و بی پولی توسط احمد اوبالی شکار شد. البته اگر رضا پهلوی یا مریم رجوی زود می جنبید شاید این فرد بی ثبات در تلویزیون های سلطنت طلب و نفاق با کراوات قرمز دیده می شد.

اما تهیه و تولید اخبار جعلی و مقاله های زرد و سطح پایین برای گوناذ نیز نتوانست جایگاهی برای انصافعلی ایجاد کند و در نهایت تن به درخواست های افراد و جریان هایی داد که پیش از خروج از ایران به دنبال آن بود. وی در آرزوی این بود که همچون آتابای و هخا و همایون شبکه ای در اختیار گیرد و پولی به دست بیاورد که به این هدف خود نیز نرسید.

انصافعلی هدایت توانسته از اوبالی به خوبی سو استفاده کند و گونا تی وی که مدعی بود مخاطبانش هرگز یک کلمه فارسی از آن نخواهند شنید را به تلویزیون های لس آنجلسی زرد شبیه شبکه رنگارنگ و تندر تبدیل کند.

البته هدایت به تنهایی قادر به تغییر گام به گام استراتژی و تاکتیک! گوناذ (به دلیل از دست دادن مخاطب و بی تاثیر شدن بیشتر) نبود بلکه این فشار از جانب حامیان، اسپانسرها و دشمنان جمهوری اسلامی ایران وارد میشود تا به هر شکل ممکن از ریزی مخاطبان و بیننده ها جلوگیری کنند.

وی تلاش کرد علاوه بر تحریک قومیت ها و تجزیه ایران، به کارهای وندالیستی روی آورد و در اقدامی مضحک بینندگان گوناذ را آموزش می داد تا با میخ و شلنک اتومبیل های پلیس را پنچر و سپس آن را به همراه سرنشینان به آتش بکشند.

هدایت پس از ناکامی از ترویج خون ریزی، تروریسم قومی و تجزیه ایران، به تازگی وارد فاز براندازی و فروپاشی شده و همان سرمشقی که به سلطنت طلب، چریک فدایی، چپ و توده ای و نفاق داده شده را دنبال می کند.

وی تلاش فراوانی کرد تا در بازی های فوتبال تیم تراکتوری سازی عده ای نوجوان ناآگاه را به کف خیابان بکشد تا به سوی سربازها سنگ پرتاب کند یا صندلی ورزشگاه یادگار امام تبریز و استادیوم آزادی تهران را بشکنند.

انصافعلی اصطلاحات رویا گونه ای همچون فاشیسم اقتصادی را کشف کرده و در برنامه دیالوگ گوناذ  "وضعیت اقتصادی ایران در دوران کورونا ویروس و آینده آن" را بررسی می کند و نتیجه می گیرد در پساکرونا رژیم جمهوری  اسلامی به زودی سرنگون می شود.

یا در فیس بوک می نویسد: "آیا خامنه ای در حال صلح با معاویه است؟ آیا خامنه ای می خواهد با معاویه (ترامپ، یا هر کس و هر جناج دیگر) صلح کرده و حکومت ولایت فقیه را همچون امام حسن که امامت را (در نظر شیعه شعوبیه واگذار کرد)، به معاویه واگذار بکند؟ شرط امام حسن برای واگذاری حکومت به معاویه، حقوق کلان سالانه و ده ها دختر و زن جوان و ...، برای خدمت به عیش و نوش او بود. خامنه ای کدام شرایط را برای صلح با معاویه روی میز دارد؟ "

هدایت از ادبیات سخیف شبیه پیرپاتال های سوله های گاوداری تیرانای آلبانی استفاده کرده و پست زیر را منتشر می کند:

"سخنان یکی از افسران ارشد نیروی دریایی و از اساتید دانشگاه نیروی دریایی، در باره اختلاس دینداران و دزد بازار در میان مسئولان کشور و صدمات دینی و اخلاقی و مالی بر ایرانیان"

وی همچون هخا و تندری ها و به سبک تلویزیون های لس آنجلسی سوال های زیر را مطرح می کند:

چرا علی خامنه‌ای بطور علنی، خواستار متوقف شدن افشاگری در مطبوعات و رسانه ها شد؟ در صورتی که علی خامنه ای‌ افشاگران را تهدید بکند، آیا می توان برای افشاگران مصونیت متصور شد؟

وی یکباره سراغ شورای گذار از جمهوری اسلامی به رهبری شریعتمداری می رود و خواهان براندازی و سرنگونی شده و می نویسد: چرا ایرانیان خواهان گذر از جمهوری اسلامی و سرنگونی رژیم هستند؟ "(این گروه نیز انصافعلی هدایت را طرد و از حضور در نشست ها منع کرده بودند.)

این کارمند گوناذ اصرار دارد تا از ادبیات مجریان سالخورده سوله های گاوداری تبدیل به محل کار شده تیرانای آلبانی که در تلویزیون سیمای آزادی منافقین حضور پیدا می کنند استفاده کند.

وی در جریان آشوب هایی که به بهانه گران شدن بنزین راه افتاد در فیس بوک به عنوان برانداز فتوا می داد و می نوشت:

"ایندی گرک فارسلارا سس وئرک و اونلارا یاردیم اده‌ک تا رژیم یئخئلسین" و مردم را به شکستن شیشه مغازه ها و اتومبیل ها و آتش زدن بانک ها و شرکت های خصوصی و دولتی تشویق می کرد.

انصافعلی هدایت در آن روزها ذوق زده شده و فکر می کرد کار نظام یک سره گشته و زیر نویس شبکه های فارسی زبان همچون ایران اینترنشنال را همچون تیتر یک زیر بازنشر می کند: و می نویسد:"دانشجویان تبریزی شعار می دهند این همە سال جنایت، مرگ بر این ولایت". در حالیکه در آن روز هیچ تجمعی در دانشگاه تبریز برگزار نشده بود و به شیوه منافقین خبر سازی می کند.

بررسی تحرکات مذبوحانه گرداننده های شبکه های تلویزیونی مورد حمایت دولت های متخاصم و آمریکا نشان می دهد که آنها تجزیه طلبان پان ترکیست شکست خورده از تجزیه و آشوب را وارد گود فروپاشی و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران می کنند.