براندازها به تجزیه طلبان می پیوندند/ مهاجرت احمد هاشمی به گوناذ

آناخبر: کشورهای متخاصم به این نتیجه رسیده اند که تجزیه طلبان پان ترکیست به تنهایی نمی توانند به ایجاد ناآرامی در ایران بپردازند. بنابراین باید نیروهای تازه نفس اپوزسیون را وارد این جریان کنند تا به گمان خود پروژه فروپاشی نفسی تازه کند.

یکی از این افراد احمد هاشمی است که تا چند ماه اخیر به عنوان برانداز و در پوشش گزارشگر، نویسنده، تحلیلگر در خدمت تلویزیون ایران اینترنشنال، رادیو فردا، صدای آمریکا و بی بی سی فارسی بود به تلویزیون گوناذ پیوسته است.

احمد هاشمی که خود را در رسانه های برانداز و تجزیه طلب به عنوان مترجم عربی و انگلیسی و کارمند پیشین وزارت امور خارجه ایران، خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان معرفی می کند.

هاشمی تصاویری از حضور خود در کنار رئیس جمهور وقت محمود احمدی نژاد و معاون وزارت خارجه و کارت های خبرنگاری را در فیس بوک منتشر کرده به تلویزیون گوناذ پیوسته است.

رفتارهای مشکوک وی نشان می دهد وی مشغول سرویس دهی به کشورهای متخاصم است و به میان اپوزسیون، سلطنت طلب، برانداز،اصلاح طلب، ملی مذهبی، سوسیالیست های خدا پرست، گروهک های تروریستی فعال در خوزستان، سیستان و بلوچستان نفوذ داده شده تا ضمن تاثیر گذاری به جمع آوری اطلاعات نیز بپردازد و اخیرا نیز برابر دستور جدیدی دریافت کرده تا وارد اردوگاه تجزیه طلبان پان ترکیست شود.

حرکت ناشیانه "احمد هاشمی" رد پای دشمنان را برای پاره ای اقدام ها و توطئه هایی که برای جمهوری اسلامی طراحی کرده اند را نشان می دهد.

حرکت مار پله ای هاشمی گویای این نکته است که سرویس های اطلاعاتی چگونه افراد را برای نفوذ در مجموعه ای می پزند.

هاشمی، خروجی خانه های تیمی است که به طور شبانه روز برای ایجاد بلوا و آشوب و فروپاشی در ایران تلاش می کنند.

وی به طور همزمان با رودی جولیانی جنگ طلب و حامی گروهک های تروریستی منجمله منافقین، یا لیندسی گراهام سناتوری که خواهان حمله نظامی به ایران است، پهلوی و سلطنت طلبان، یوسف عزیزی بنی طرف و گروهک های آدم کش در خوزستان که به جرم دست داشتن در ترور ها در اروپا دستگیر شده اند و معصومه علی نژاد قمی معروف به مسیح علی نژاد و ... عکس هایی به یادگار گرفته است.

مطالعه بر روی رفتار، نوشته و گفتگوهای "احمد هاشمی" نشان می دهد پس از آن که به عنصر سوخته ای تبدیل گشت همچون توپی سوراخ به میدان تجزیه طلبان پان ترکیست انداخته شده و سر از تلویزیون گوناذ درآورده است.

دستورهای جدیدی که به محول گردیده شبیه سر فصل های دوره ای ستاد جنگ روانی دشمنان ایران می باشد.

به این عنصر دستور داده شده :

1- سپاه پاسداران را تروریست و بازنده میدان جنگ سوریه معرفی کند.

2- باید چنین القا کند که جمهوری اسلامی ایران در جنگ با کرونا شکست خورده است.

3- سپاه پاسداران را آغاز گر تنش در خلیج فارس معرفی کند.

4- ایران را مداخله گر در امور اسرائیل معرفی کند.

5- آمریکا را مسلط و پیروز بر چین اعلام کند.

6- از ترکیه و جمهوری آذربایجان به عنوان کعبه آمال تجزیه طلبان پان ترکیست یاد کند.

نمونه ای از دیکته و مقاله های سفارشی که به پیاده نظام دشمنان سپرده می شود تا در جنگ رسانه ای با جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار گیرد و به قلم "احمد هاشمی" نیز نوشته شده فهرست وار آمده است.

با مطالعه این مطالب می توان به بخشی از تصمیم مشترک کشورهای متخاصم پی برد. آن ها نقشه ها و توطئه هایی که به صورت هماهنگ و در قالب رسانه عملیاتی می شود را دنبال می کنند.

- قلع و قمع اعضای سپاه پاسداران توسط اسراییل و وضعیت باخت ـ باخت ایران در سوریه

- اقدامات تحریک‌آمیز ۱۱ قایق‌‌ سپاه پاسداران در مقابل ناوهای آمریکایی

- آیا جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران، حامی ملل مسلمان هستند؟

- دستگیری یک اسرائیلی به اتهام جاسوسی برای ایران

- سیاست خارجی کرونایی ایران: انتقاد از آمریکا، ستایش از چین

- واکنش ها به غرق کردن مهاجران افغان توسط مرزبانان ایرانی

- پیامدهای رستاخیز اقتصادی-فرهنگی جمهوری آذربایجان بر ایران

- انتخابات محلی ترکیه و چالش های شهرهای بزرگ برای اردوغان