گروهک تجزیه طلب گادپ دوباره به درگاه تکفیری های عربستان تعظیم کرد

آناخبر: گروهک تجزیه طلب سه نفره پدر و دختر گادپ یک هفته پس از گروهک سه نفره دیگر دو برادر بعلاوه نظامی فراری دیرنیش از دستگیری عوامل تروریستی سرویس های جاسوسی عربستان در اروپا ابراز نگرانی کرد.

 

محمود فاضلیان با نام مستعار بیلگین، گروهکی 3 نفره ای به نام گادپ را اداره می کند که ملقب به گروهک مدافع حقوق همجسبازان است از سویی به همراه دخترش آیدا فاضلیان در رژه مردان و زنان فاسد هم جنس باز حضور فعالی دارد از حقوق آن ها دفاع می کند و از سویی دیگر مدافع عرب های تروریست مورد حمایت عربستان هستند.
این سه تن با صدور اطلاعیه ای کپی شده در 26 بهمن تروریست های دستگیر شده در هلند و دانمارک به نام های حبیب جبر، ناصر جبر، یعقوب تستری وعیسی فاخر و مسئولین تلویزیون اهوازنا را تطهیر و آن ها را فعالان عرب جنبش اهواز نامیده است.
اطلاعیه این گروهک همچون دیرنیش مورد توجه تجزیه طلبان داخل و خارج قرار نگرفت و حتی در صفحه های فیس بوکی آن ها نیز تکرار نشد.
محمود فاضلیان، از سابقه مبارزه مسلحانه در چریک های فدایی برخوردار و دستش به خون آلوده است.
این عنصر تجزیه طلب مدافع خشونت و ترور، نشست های متعددی با اعضا فرقه رجوی و گروهک های تضامن الدیمقراطی الاحواز، المقاومه الشعبیه، جبهه دمكراتیك ملی اهواز، المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز، حزب النهضه، جبهه دموکراتیک خلق عرب مورد حمایت مستقیم و آشکار استخبارات عربستان هستند دارد.
حمایت تجزیه طلبان پان ترکیست خارج نشین از تروریست ها بارها تکرار شده و در زمان ترور ناجوانمردانه سردار قاسم سلیمانی فرمانده ضد تروریسم توسط ارتش بزدل آمریکا و ترامپ قمار باز به اوج خود رسید و اخیرا نیز 2 گروهک تجزیه طلب دیرنیش و گادپ مدافع خشونت و تروریسم قومی از عوامل ترور بیگناهان در اهواز و جنوب کشور حمایت کرده و خواهان آزادی آن ها از بازداشت پلیس ضد تروریسم هلند و دانمارک هستند.
تعدادی از نفرت پراکنان قومی خارج نشین مدافع ترور از بیم انتقام سخت مردم ایران خود را به پلیس محل اقامت معرفی و خواهان افزایش امنیت جانی خود و خانواده هایشان شدند.