حمایت گروهک تجزیه طلب پان ترکیست دیرنیش از تروریست های دستگیر شده مورد حمایت عربستان در هلند و دانمارک

آناخبر: گروهک دیرنیش وابسته به عربستان با صدور اطلاعیه ای از دستگیری عوامل تروریستی این کشور در اروپا ابراز نگرانی کرد.

 

اعضا سه نفره این گروهک به نام های مجید و اسماعیل جوادی و بابک حبیبی با نام مستعار چلبیانی (افسر سابق ارتش ایران) با اعضا گروهک های تروریستی جبهه دموکراتیک خلق عرب، المقاومه الشعبیه، تضامن الدیمقراطی الاحواز، حزب النهضه، المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز و جبهه دمكراتیك ملی اهواز که از جاسوس های شناخته شده و چند جانبه مورد حمایت استخبارات عربستان و سرویس های جاسوسی MI5 ، سیا و موساد هستند دیدارهای برنامه ریزی شده ای دارند و حتی برخی از آن ها را در شبکه های اجتماعی خود منتشر می کنند.

گروهک پان ترکیست تجزیه طلب حامی ترور دیرنیش در اطلاعیه 18 بهمن 98 تروریست های دستگیر شده در هلند و دانمارک به نام های حبیب جبر، ناصر جبر، یعقوب تستری وعیسی فاخر و مسئولین تلویزیون اهوازنا را که دستشان به خون کودکان و بیگناهان در ایران آغشته است را در توصیفی مضحک  فعال سیاسی، حقوق بشری و رسانه ای اهوازی نامیده است. 

مجید و اسماعیل جوادی و بابک حبیبی با نام مستعار چلبیانی که از ترور سردار قاسم سلیمانی به دست ترامپ تروریست و ارتش بزدل آمریکا خشنود بودند در خوش خدمتی دیگر به سیا و استخبارات عربستان این اطلاعیه را صادر کرده اند.

این سه نفر بارها به صراحت اقرار کرده اند دست هر دولت، سازمان و تشکیلاتی که از آن ها حمایت می کند می فشارند. این افراد که آهی در بساط نداشتند اکنون با دلارهای خون آلود و کثیف عربستان حامی آدم کش های داعش که به خون هزاران بیگناه در بحرین، یمن، سوریه و عراق آلوده است فربه شدند و شبکه تلویزیونی و مجریان خوبی! استخدام کرده اند و در امتداد گروهک تروریستی منافقین مشغول کار هستند.

این سه مبتلا به توهم توطئه در روز یکشنبه سوم شهریور ماه اعلام کردند که کانال تلگرامی آراز نیوز توسط هکرهای وابسته به جمهوری اسلامی ایران هک شده است. آن ها تلاش کردند با پیش دستی برخی از فایل های صوتی لو رفته درون گروهی که نشان از بی عدالتی در تقسیم غنایم ! دلار های دریافتی از عربستان و اختلاف ها و درگیری داخلی را به گردن دیگری بیندازند. زیرا فایل های صوتی بسیاری از مکالمات تلفنی و حضوری با اعضا گروهک در داخل و خارج و رابطین سرویس های جاسوسی از کامپیوترها و گوشی که توسط مجید و اسماعیل جوادی و بابک حبیبی ضبط شده بود به بیرون درز کرده یا برخی از آن ها از طریق تیم های سایبری دستگاه های رقیب اطلاعاتی به دست دشمنانشان احمد اوبالی مدیر تلویزیون گوناذ رسیده بود.

بابک حبیبی به دوستان گفته بود که به کارشناس فرهنگی ! سفارت خانه های دشمنان ایران من جمله عربستان گفته است که تلویزیون گوناذ کارکرد خود را از دست داده و بهتر است از دیرنیش حمایت کنید تا آذری ها را علیه نظام بشورانیم ! این خبر توسط دوست سابق بابک و فرد بریده از گروهک دیرنیش! به نام کریم اصغری در اختیار احمد اوبالی قرار گرفت و وی در تلویزیون گوناذ این موضوع را مطرح و عنوان کرد که اگر برادران جوادی دست از افشاگری های خانوادگی و تهدید فامیلش برندارند احتمال دارد که روزی در خیابان های ترکیه زیر ماشین بروند. اوبالی بعدها کریم اصغری (بسیجی  دو آتشه سابق فراری از ایران و جاسوس و تیغ زن مقیم ترکیه) را زیر بال و پر خود گرفت.

اما مجید و اسماعیل جوادی و بابک حبیبی که اطلاعات خانوادگی بسیاری منجمله فساد اخلاقی و ارتباط وی با عوامل سفارت خانه ها و عوامل جاسوسی و یک نماینده ضد ایرانی مجلس آمریکا را در اختیار همسر وی و برخی رسانه ها گذاشته بودند از بیم حمله شعبان بی مخ های مورد حمایت اوبالی در ترکیه اسامی و محل سکونت آن ها را لو دادند. اوبالی از این عمل بر آشفته بود و مدعی شد که اعضا دیرنیش برخی از رابطین ما در ایران را لو داده و باعث دستگیری آن ها شده اند.

فعالان قومی و تجزیه طلبان در داخل و خارج کاملا با ماهیت نامبردگان آشنا هستند و این افراد قدرت کوچک ترین کار را در داخل و خارج ندارند زیرا از سایه خود نیز می ترسند و می دانند که تحرک های آن ها پنهان نمی ماند.

گروهک تجزیه طلب حامی ترور نیز از جمله عوامل دست چندمی هستند که بار دیگر خوش خدمتی خود را به دشمنان ایران نشان دادند. این مزدوران و کلاهبرداران در حمایت از تروریست ها و بمب گذارانی شریک خون کودکان و بیگناهان در اهواز و جنوب کشور هستند  با صدور اطلاعیه ای که فقط توسط این گروه صادر شده است بار دیگر ثابت کردند که غلام حلقه به گوش بن سلمان و آل سعود خونخوار هستند.