نمک ناشناسی ترک ها و دو نشست ضد ایرانی در ترکیه / چتر میت بر سر تجزیه طلبان پان ترکیست

 آناخبر: با حضور اعضا فعال تجزیه طلبان پان ترکیست، دو نشست ضد ایرانی در طی یک هفته در ترکیه برگزار شد.

دستگاه اطلاعاتی ترکیه (میت) در 3 و 8 بهمن 98 میزبان عناصر تجزیه طلب پان ترکیست مورد حمایت خود بود. این دو نشست با پوشش هایی به مناسبت هشتادمین سالگرد تولد صمد بهرنگی و دومین سالگرد علی تبریزلی در آنکارا برگزار شد.

ترک‌سوی (Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı) و مرکز فرهنگی آذربایجان (AZERBAYCAN KÜLÜTR DERNEĞİ) از جمله کانون هایی به شمار می رود که عناصر آن از عوامل یا منابع پیشانی سفید سرویس های اطلاعاتی هستند که تضعیف حکومت مرکزی ایران، نفرت پراکنی، درگیری قومی، تجزیه و ناآرامی که به تروریسم قومی می انجامد را دنبال می کنند.

در مراسمی که ترک سوی (مرکز مرتبط با میز ایران در میت ترکیه و دستگاه امنیتی کشور جعلی جمهوری آذربایجان) در 3 بهمن 98 برای صمد بهرنگی ترتیب داده بود اسامی زیر به چشم می خورد:

بلال چاکئجی (جاسوس و معاون دبیرکل ترک‌سوی)

یعقوب عمراوغلو (جاسوس و رئیس اتحادیه نویسندگان اورآسیا)

نازلی‌رعنا گورل (کهنه جاسوس و مدرس بازنشسته دانشگاه ازت بایزال)

رضا هیات (جاسوس، تیغ زن و منبع میت در ترکیه)

غمزه قیزم آوجی اوغلو (جاسوس عضو هیئت علمی دانشگاه سلجوق)

سامان حسن زاده با نام مستعار سایمان آروز (فراری از ایران، کلاهبردار، جاسوس دستگاه سرکوبگر امنیتی علی اف و عضو اتحادیه نویسندگان آذربایجان در کشور جعلی جمهوری آذربایجان ).

 

در مراسم دیگری که مرکز به اصطلاح فرهنگی آذربایجان که یکی از مراکز جاسوسی و جمع آوری میت به شمار می رود نشستی با پوشش دومین سالگرد علی تبریزلی (اسم این فرد حتی به گوش فعالان به اصطلاح فرهنگی پانترکیست ها نخورده است) در 8 بهمن 98 در آنکارا برگزار کرد.

اسامی افراد وابسته به سرویس های جاسوسی در لیست سخنرانان به شرح زیر آمده است:

جمیل اونال(جاسوس و رئیس مرکز فرهنگی آذربایجان)

یعقوب عمراوغلو (جاسوس رئیس اتحادیه نویسندگان اورآسیا)

نصیب نصیبلی(جاسوس پیشانی سفید و عضو هیئت علمی دانشگاه آنکارا)

کریم اصغری(بسیجی تندرو سابق. جاسوس میت، آدم فروش و تیغ زن فعلی)

جلال روشن(همکار سرویس اطلاعاتی با پوشش فعال سیاسی)

 

همه مجریان و سخنرانان از جاسوس های چند جانبه شناسنامه دار هستند که سال ها ردپای بسیاری از کارها و خیانت های پنهان! بر علیه ایران از خود به جای گذاشته اند.

دستگاه اطلاعاتی ترکیه (میت MIT) تهیه خبر مراسم هشتادمین سالروز تولد صمد بهرنگی در آنکارا را به همسر فرزاد صمدلی به نام ژیلا محمد خانی با نام مستعار سلنا Selena Sametli - jila mohammadkhani دو زوج فراری از ایران مقیم ترکیه از سال‌های گذشته در بازوهای رسانه‌ای میت (خبرگزاری‌های دولتی تی آر تی TRT و آناتولی Anadolu Ajansı) بدون هیچ محدودیتی مشغول فعالیت‌های ضد ایرانی هستند، سپرده است.

ترکیه به رسم دیرین تاریخی غیر قابل اعتماد است و بر زیر همه تعهد نامه ها و قرار دادها زده و بر خلاف حسن همجواری، شرایط را برای تلاش های تجزیه طلبان گروهک ها و عناصر جاسوس ضد ایرانی را بیش از بیش فراهم کرده است.

اردوغان می داند که اگر در شب کودتا به آغوش ایران پناه نبرده بود الان اسکی باشباکان نام داشت.

نمک نشناسی، دلالی، خیانت، تجاوز، ترور، جنگ و خون ریزی در ذات عثمانی است و تجزیه طلبان پان ترکیستی که زیر بلیط ترکیه هستند با گوشت و پوست خود این موضوع را حس کرده اند اما صورت خود را با سیلی نگه داشت اند.

جاسوس توابی که از تور میت ترکیه خارج و هم اکنون در یک کشور اروپایی زندگی می کند به چند دوست ایرانی گفته بود تشنه خون ترک های ترکیه هستم زیرا ... سال از جوانیم ام را زمانی که به عنوان پناهجو در شهر ... به پای کشوری ریختم که رابط میت قصد خاصی برای زنم داشت.

اکنون که دولت ترکیه اجازه داده در طی یک هفته دو اعضا جاسوس و تجزیه طلب پان ترکیست ضد ایرانی نشست های پوششی ایجاد کند پیام خاصی دارد.