بازداشت تروریست های عرب زبان و جاسوسان عربستان در هلند و دانمارک/ تجزیه طلبان پان ترکیست در لیست انتظار

آناخبر: تروریست های جاسوس عربستان که از عرب زبان های ایرانی فراری به اروپا بودند و در هلند و دانمارک دستگیر شدند تجزیه طلبان پان ترکیست جاسوس و حامی ترور را در لیست انتظار دستگیری قرار دادند.

 

تجزیه طلبان پان ترکیست حامی ترور که با گروهک های تروریستی اهوازی ارتباط نزدیکی دارند و به واسطه آن ها به سرویس استخبارات عربستان وصل شده و پول های فراوانی برای راه اندازی تلویزیون و سایت و کانال خبری دریافت کردند روزهای خوبی نخواهند داشت.

برخی از شهروندان ایرانی اطلاعات خوبی از همسایه ها و همکاران عرب زبان ایرانی فراری حامی ترور و خون ریزی به اروپا من جمله هلند و دانمارک را در اختیار پلیس ضد تروریسم این کشورها گذاشته و از آن ها خواسته اند در جهت مبارزه با تروریسم با این عناصر نیز برخورد کنند که در نهایت پس از ماه ها بررسی دستگیر شدند.

عناصر تجزیه طلب عرب، لر، کرد، آذری و لر در هر لباسی که باشند حاشیه امنی ندارند و ایرانی ها در سراسر جهان آن ها را زیر نظر دارند.

برخی از این افراد مسعود الفلک، عبدالهادی عبدالعال، موسی شریفی فرید، ایلیا جزائری، رمضان الساعدی، كریم عبدیان نژاد، یاسین غبیشی، علی ساعدی، صلاح مزرعه، رضا وشاحی، هاشم شعبانی نژاد، هادی راشدی، طاهر آل نعمه، سید صباح موسوی، ابوبشار، حبیب نبگان، احمد نیسی، محمود احمد، و یوسف عزیزی بنی طرف که اعضا گروهک های تروریستی تضامن الدیمقراطی الاحواز، جبهه دمكراتیك ملی اهواز، المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز، المقاومه الشعبیه، جبهه دموکراتیک خلق عرب و حزب النهضه هستند که ارتباطی نزدیکی با تجزیه طلبان پان ترکیست حامی ترور دارند و به زودی به سزای اعمال خود خواهند رسید.

با دستگیری جاسوس های عربستان صالح کامرانی و برادران در تلویزیون ساو تی وی و مجید و اسماعیل جوادی در آراز تی وی و آ ان تی وی و احمد ابالی در گوناذ تی وی و صالح بنی هاشم گرگری (ایلدیریم) و خیلی از بی ها و اوغوز ها و دوغوزها و گروهک های تجزیه طلب پان ترکیست گادپ، گاموح، یئنی گاموح، بااو، داک، باب، گادپ، دیرنیش، آذوح، گاماج و ... در لیست انتظار واحدهای ضدتروریسم و انتقام سخت مردم ایران قرار گرفتند.

این دستگیری ها تن احمد یوسفی سادات بااسم مستعار اوبالی مدیر تلویزیون گوناذ را لرزانده است زیرا حساب و کتاب دریافتی ها از سرویس اطلاعاتی عربستان و ارسال قطره چکانی دلارهای نفتی به داخل به زودی منتشر خواهد شد.

سرویس های اطلاعاتی کشورهای همسایه حامی پان ترکیسم به خوبی می دانند که برای تجزیه طلب پان ترکیست غیرت، شرف، ناموس پشیزی ارزش ندارد و هر دلار سبزی که به تن این عناصر بخورد خود را تسلیم آن می کنند و به صورت چند جانبه با هر دستگاهی همکاری می کنند تا چرخ زندگی نکبت باز و رذیلانه خود را بچرخوانند حال این چرخ را میت برایش بچرخاند یا تکفیری یا یهودی و آمریکایی فرقی ندارد زیرا جریان پان ترکیسم ملغمه از ترور، آدم فروشی، فساد، بی سوادی، بیشعوری، رذالت و جاسوسی و خود فروشی است.

اکنون آش حمایت از تروریسم و اقدام به خون ریزی و ترور آن قدر شور شد که  دستگاه‌های اطلاعاتی دانمارک و هلند مجبور شد در یک اقدام هماهنگ چهار عضو گروهک جاسوس و تروریست موسوم به جنبش عربی آزادی‌بخش الاحوازی را به خاطر جاسوسی برای عربستان سعودی و اقدام تروریستی در خاک ایران بازداشت کرد.

روزنامه هلندی آلگمین داگبلاد روز دوشنبه ۱۴ بهمن 1398 به نقل از بیانیه دادستانی هلند نوشت، یک مرد ۴۰ ساله ایرانی عضو گروه الاحوازیه و از گردانندگان فرستنده تلویزیونی این گروه را در شهر دِلفت به اتهام برنامه‌ریزی برای عملیات مسلحانه در ایران و عضویت در گروه تروریستی بازداشت کرده است.

تحقیقات قضایی در باره این شخص در ژانویه امسال با اطلاعات سازمان امنیت و اطلاعات هلند آ.‌ای.و.د (AIVD) انجام شد. نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد مرد دستگیر شده همراه افراد دیگری در حال برنامه‌ریزی یک یا چند حمله تروریستی در ایران بوده‌اند. تحقیقات درباره سایر افراد دستگیرشده ادامه دارد.

متهم دستگیر شده در گروهک تروریستی الاحوازیه فعال است که سال ۱۹۹۹ در هلند و دانمارک پایه‌گذاری شده است که هدف آن‌ها تجزیه مناطق عرب زبان ایران است.

او چند سال است در هلند زندگی می‌کند. منزل او توسط پلیس مورد بازرسی قرار گرفته و تلفن‌ها و سایر وسایل حاوی اطلاعات او توسط پلیس ضبط شده‌اند.

همچنین روز دوشنبه محل کار او مرکز ایستگاه تلویزیونی جنبش الاحواز واقع در شهر رایسویک Rijswijk هم مورد بازرسی قرار گرفت.

در بیانیه دادستانی هلند در باره دستگیری یکی از کارکنان تلویزیون الاحوازیه همچنین آمده است در تحقیق قضایی بر سر این پرونده پلیس هلند با پلیس و دادگستری دانمارک همکاری کرده است که در آن جا نیز اعضایی از این گروه باداشت شده‌اند.

به ‌گزارش رویترز، دانمارک نیز روز دوشنبه اعلام کرد که سه عضو گروه الاحوازیه را به دلیل جاسوسی برای عربستان سعودی بازداشت کرده است.

آن‌ها پیش از این نیز به دلیل حمایت از عملیات تروریستی در ایران در سال ۲۰۱۸ متهم شده بودند.

فین بورچ اندرسون، رئیس سرویس اطلاعاتی دانمارک (PET) به خبرنگاران گفت: این سه نفر در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ اقدام به جاسوسی برای یک سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی کرده‌اند.

سال گذشته نیز پلیس دانمارک سه عضو گروه «الاحوازیه» را به‌ دلیل حمایت از حمله تروریستی در شهر اهواز بازداشت کرده بود

گروهک تجزیه طلب الاحوازیه پس‌ از حمله روز ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۷ به یک رژه نظامی در شهر اهواز که منجر به کشته و زخمی‌شدن بیش ‌از ۸۵ نفر، از جمله چند غیرنظامی شد، مسئولیت آن را به‌عهده گرفت.

جنبش عربی آزادی‌بخش الاحوازیه یا حرکه النضال العربی التحریر الأحواز یک گروه تجزیه‌طلب مسلح اهوازی مخالف جمهوری اسلامی است. گردان‌های شهید محی‌الدین آل‌ناصر، شاخه نظامی این گروه، تا کنون مسئولیت چند اقدام مسلحانه را که به کشته و زخمی شدن شماری از افراد غیر مسلح انجامیده، به‌عهده گرفته است.

اخیرا نیز چند تجزیه طلب پان ترکیست به همراه پان عرب ها پس از آن که از ستاد مشترک جنگ روانی سیا مواجب و دستور گرفتند از ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده ضد تروریسم توسط ارتش بزدل آمریکا حمایت کردند که باید منتظر انتقام سخت باشند.