رضا طالبی، دلقک تجزیه طلبان پان ترکیست در ستاد جنگ روانی حامیان ترور سردار قاسم سلیمانی

 آناخبر: رضا طالبی منبع دست چندم میت ترکیه، برخی از تحلیل های ستاد مشترک جنگ روانی علیه کشور را بازنشر کرد.

 

این عنصر تجزیه طلب که در محافل نفرت پراکنان قومی و حامیان پان ترکیست های تروریست به عنوان دلقک مشهور است در اقدامی ناشیانه مطالبی در خصوص ترور ناجوانمردانه و بزدلانه ارتش تروریست آمریکا در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد.

طالبی بواسطه مشکل روحی خاص تلاش می کند خود را نخود هر آشی کند و همچون مرغ پرکنده به این ور و آن ور می پرد تا از انزوا خارج شود گاها سخنان و تحلیل های محافل امنیتی را بدون لحاظ طبقه بندی مطرح می کند.

چند نکته ظریف در تحلیل اخیر وی در خصوص ترور سردار دل ایرانی ها، سفارش سرویس اطلاعاتی سیا به پیمانکاران خود در ستاد جنگ روانی است که برای شرایط پس از ترور فرمانده مردمی و ضد تروریسم سپرده شده بود.

فعالان قومی مدعی اند رضا طالبی به محض فرار به ترکیه به واسطه صفر زینالی اهل اردبیل به اسم مستعار عارف کسکین و محمد مشتاق به عنوان منبع به دستگاه اطلاعاتی ترکیه میت وصل شده و به وی به همراه نامبردگان و احمد شمس، کریم اصغری، مجید ماکویی زاد، علی اصغر حقدار، فرزاد صمدلی و محمد جواد هیات، فرزاد صمدلی، محمد رضا لوایی، مجید جوادی و اسماعیل جوادی و بابک حبیبی چلبیانی از دولت جنگ طلب آمریکا خواسته بودند به ایران حمله کند.

اعضا گروهکی نفرت پراکنان قومی حامی ترور، رضا طالبی سینگل را به عنوان عنصری مشکوک و غیر متعادل می شناسند و اجازه نمی دهند به عضویت آن ها درآیند.

حتی خبرنگاران بی بی سی فارسی مستقر در ترکیه بارها گفته اند که از دست این دلقک خسته شده اند و مرتب از آن ها می خواهد با وی گفتگویی زنده انجام دهند و او را به عنوان کارشناس جا زنند.

رضا طالبی به دوست صمیمی و مورد اعتمادش ! گفته است منتظر ردیف کردن پرونده و خروج از ترکیه هستم و میت از کشور جدیدم شوکه خواهد شد.

میت به خوبی می داند که نیروهای پانترکیست تجزیه طلبی که آن ها را در میز ایران دور خود جمع کرده است افرادی نمک نشناس و فاسد، بی سواد و عیاش هستند و تلاش می کند منبع و عامل های خود را مجبورا در دانشگاه های سطح پایین به ادامه تحصیل وادارد، یکی از این افراد رضا طالبی است که لیری در جیب نداشت و حتی پول چای کمر باریک تلخ استانبول را بر دوستان تحمیل می کرد و روزانه یک وعده چلو و نخود روی گاری می خورد. بعد میت او را خوب ساخت، کتاب دانشگاهی زیر بغلش گذاشت و چاق و چله اش کرد.

این سینگل مجنون هر گل بودار را عاشق می شود و زیر بلیط هر گروهک و تشکیلاتی می رود و چون کسی حاضر نیست مسئولیت او را بپذیرید با این عنوان که خدا مرا آزاد آفریده و زیر بار هیچ گروه و حزبی نمی روم از آن خارج می شود.

یکی از مشخصه های جاسوس ها این است که برابر ماموریت دریافتی به هر سوراخی سر می کشند و به هر رنگی در می آیند. با هماهنگی سرپل های سرویس های اطلاعاتی در بازوهای رسانه ای با شبکه های فارسی زبان و حتی عربی زبان ! مصاحبه می کنند و خود را کارشناس و تحلیلگر می نامند.

نامبردگان و دشمنان ایران در هر حادثه ای از لانه بیرون می خزند و خود را آفتابی می کنند. زمانی که دولت ترامپ گزینه نظامی را روی میز گذاشت از حمله نظامی به ایران استقبال کردند. در جریان ترور های داعش در رژه نظامی نیروهای مسلح به بیگناهان و حمله به مجلس از آدم کشی حمایت کردند و در این اواخر هم از خط قرمز مردم ایران عبور و از ترور سردار ضد تروریست حمایت کردند.

تجزیه طلبان پان ترکیست حامی ترور از انتقام سخت مردم ایران در امان نخواهند ماند.