پانترکیسم ملغمه ای از بیسوادی، فساد و قاچاق است/جواد عباسی قاچاقچی از ترور سردار سلیمانی حمایت کرد

 آناخبر: جریان پانترکیسم فاسد ترین و خطرناک ترین افراد را به خود جذب کرده است.

 

جواد عباسی از تجزیه طلبان مطرود و حذف شده در فیس بوک خود مطالب سراسر توهین آمیزی علیه سردار دل ایرانیان منتشر و از اقدام ارتش ترسوی آمریکا در ترور سردار قاسم سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد عراق حمایت کرد.

جواد دوران جوانی خود را با خلافکاران سلماس و قاچاقچی های کرد گذراند. زندگی او بر ماشین حساب توشیبای جیبی خلاصه شده بود و به همه کس و همه چیز به عنوان پول و سود نگاه می کرد. پس از آن که سخت گیری در مرزها افزایش یافت جواد مجبور شد یک شنبه پانترکیست شود چون در آن دوران نان در آن بود.

پس از فرار از ایران، روزهای بسیاری گذشت و این گرگ باران دیده کوه و دشت که الان طرد و مرده است تا معاونت گروهک تجزیه طلب گاموح پیش رفت. اما در آخرین خیز پایش لغزید. چهرگانی به واسطه سرویس اطلاعاتی حامی اش از این توطئه خبردار شد و او را کنار زد. جواد مجبور شد به احمد اوبالی پناه برد. احمد در کمین جواد بود تا ضربه نهایی را به واسطه او که به عنوان معاون و رقیب محمود علی چهرگانی رهبر مالیخولیایی گروهک گاموح بود وارد سازد.

احمد جواد را خوب ساخته بود! از لحاظ مالی و ... او را تامین می کرد و به حسین بی دیگر مجری قدیمی گوناذ گفته بود که من بلدم این شعبان بی مخ را چگونه مهار کنم.

جواد همچون عکسی که در بکگراند آن یک جیب بر و سارق حرفه ای در انگلستان را نشان می دهد و کارگردانی آن را دختر خبرنگاری که از زندگی تبهکاران با نام UK MOPED THIEF CRASH AND ARRESTED مستند سازی کرده پول های خوبی اندوخته است.

جواد عباسی، سال ها در ترکیه مشغول کار با قاچاقچی های کرد بود و میت نیز به واسطه همکاری خوب وی چشم بر آن نهاده بود و برخی نشست های ضدایرانی را به واسطه این عنصر سوخته ترتیب می داد.

میت از جواد عباسی به عنوان چماقی علیه اهداف مورد نظر استفاده می کرد و در هر جایی نیاز به ترساندن و تهدید بود از جثه رزمی کار و معلم ورزش سابق نهایت استفاده را می کرد.

جواد، تخصص خوبی در دوشیدن ریش سفید های تجزیه طلبان پان ترکیست داشت و افرادی مانند علیرضا نظمی افشار و ... را همچون گاو شیرده می دوشید.

عباسی در سال 1390 از گروهک تجزیه طلب پان ترکیست، استعفا داد و به آغوش احمد اوبالی پناه برد. چون الان پول در جیب وی بود و شیره چهرگانی سکته ای را کشیده و همچون سیب پلاسیده به زیرزمین و گاراژی در ایالات متحده آمریکا ! انداختند.

تجزیه طلبان پان ترکیست از جواد عباسی به عنوان جاسوس چند جانبه که همه را فروخته است یاد می کنند. آن ها از این عنصر به عنوان فردی خطرناک و فریبکار نام می برند که هیچ اعتمادی نمی توانند به او کرد.

هر چند این قاچاقچی 50ساله، هنوز مثل دخترهای دم سفره عقد ناز می کند و جهت پیوستن یا دریافت سمتی در گاماج بله را نمی گوید.

اما بالاخره احمد با آن جثه ریزش، جاواد را به زیر خواهد کشید و در گروهک تجزیه طلب گاماج که مستقیما با نظر و هدایت سیا ایجاد شد است سمتی به او خواهد داد.

ضرب المثلی است که می گوید؛ نباید به مرده چوب زد اما عناصر پانترکیسم تجزیه طلب را که ملغمه ای از بیسوادی، بیشعوری و  فساد و قاچاق است.

این عناصر علاوه بر خصلت های همیشگی، از خط قرمز مردم ایران عبور و از عمل دولت جایتکار آمریکا و رئیس جمهور آدم کش ترامپ در ترور فرمانده ضد تروریسم و محبوب قلب ایرانیان حمایت کردند.