حمایت عضو شیشه ای تجزیه طلبان پان ترکیست از ترور سردار سلیمانی/ اوبالی، لوایی را دیوانه زنجیری نامیده بود

آناخبر: محمدرضا لوایی خواجه، از فعالان مالیخولیایی و معتاد پانترکیست ها تجزیه طلب آخرین روزهای زندگی خود را سپری می کند.

 

وی در نوشته ای سراسر توهم آمیز عمل بزدلانه ارتش تروریست آمریکا در ترور فرمانده رزمندگان بدون مرز اسلام، سردار سلیمانی را ستود که باید این نوشته ها را به حساب ساعات شیشه ای وی گذاشت.

لوایی که از بیماری خاصی رنج می برد و برای تهیه دارو و شیشه مجبور است تن به هر رذالتی بزند و همچون مشتریان نگون بخت و شیره ای خاک سفید در هر لانه ای می خزد تا هزینه خماری اش را تهیه کند.

وی از بد نام ترین های تجزیه طلبان پان ترکیست حامی ترور است که حتی به همسر نگون بخت خود نیز رحم نکرد و پس از آن که روزها او را زیر مشت و لگد می گرفت وی را ترک و از ایران گریخت و آواره کوچه و خیابان شد. حتی نزدیک ترن همفکرانش اجازه نمی دادند یک شب را در منزلشان سپری کند و می گفتند: نمی خواهند بالش و پتوی منزلشان آلوده به آب بینی و دهان معتاد تزریقی شوند.

حتی احمد یوسفی سادات ملقب به اوبالی وقتی یک بار به دوستش گفته بود او را رد کن برود وی مقاومت کرده و پاسخ داده بود چرا باید یک فعال آذربایجانچی ! را از خود برانیم . اما اوبالی گفته بود تو برو بدنش را ببین اگر یک جای سالم از آمپول های تزریقی در بدنش بود بگو من بیارم در دخمه ای از خانه ام نگهش دارم.

احمد اوبالی حتی چند بار در برنامه 165 دقیقه تلویزیون گوناذ، مخالفان خود را به ترور با کلاشنیکوف و زیر گرفتن توسط ماشین و موتور تهدید کرده بود.

 وی که به شدت دچار بیماری روحی شده است حتی با سایه خود نیز سر جنگ دارد تهدید کرد اگر برخی از مخالفان منجمله اسماعیل جوادی از اعضای ارشد گروهک تجزیه طلب دیره نیش که قصد دارند به جزئیات زندگی خصوصی خواهر زاده و فامیل وی در ترکیه بپردازند به روش های مختلف به قتل خواهند رسید.

اوبالی در پشت پرده شعارهای عوام فریبانه و آزادی خواهانه اش و در حالیکه هنوز پایش برای تشکیل آذربایجان تجزیه شده به خاک ایران نرسیده است می خواهد مخالفان خود را همچون فرزند شاه و فرماندهان نظامی احزاب تروریستی کرد و عرب و بلوچ، حذف و قلع و قمع کند.

تجزیه طلبان پانترکیست در واکنش به تهدید های اوبالی گوشه تاریک دیگری از زندگی وی و اقوامش را افشا کردند. آن ها در فایل های صوتی و قلم فرسایی های متعدد مدعی شدند خواهر زاده وی به دلیل این که وارد زندگی یک زوج در ترکیه شده و کانون گرم آن ها را از هم پاشیده و متهم پولشویی بوده مورد تهدید زن ترکیه ای و پیگرد های کیفری قرار گرفته است.

تجزیه طلبان می گویند: خواهر زاده و فامیل درجه یک و دو اوبالی نان خود را در خون بیگناهان می زنند و طبیعی است که پول حرام زندگی ها را از هم می پاشد.

فساد همسر، پسر، خواهرزاده و همراهان و برادر زاده و ... نزدیکان احمد اوبالی و جواد اسماعیلی (متجاوز به خواهر و زن همفکر و همکار تجزیه طلبش) و خانواده از هم پاشیده انصافعلی هدایت و داریوش (الچین) حاتمی  عقوبت خیانت به کشور و حرام خوری و پول شویی است.

اوبالی قبل از این که به فکر تهدید فعالان قومی و مخالفان خود بر سر خواهر زاده خود باشد بهتر است از طریق اسکایپ ! تماسی با خواهر زاده و فامیل مقیم ترکیه بگیرد و به شکلی دوستانه ! در جریان جزئیات پرونده کیفری اش باشد. وی باید از خواهر زاده و فامیلش که قبلا آهی در بساط نداشتند بپرسد که هزینه تحصیل و زندگی لاکچری خود را از کجا تامین می کند ؟

البته فعالان قومی و تجزیه طلب باید متوجه این نکته باشند که احمد اوبالی همچون افعی زخم خورده ممکن است دست به کارهای خطرناکی بزند زیرا وی از متهمان ردیف اول ترور بیولوژیک مخالفان ورقیبان خود محمد رضا لوایی و ... است. فردی که به ترور شخصیت می پردازد ترور فیزیکی برای او کار ساده ای است.

مشخص نیست که این مجموعه و خانواده هایی این چنین فروپاشیده و فاسد چگونه می خواهد مدافع به اصطلاح حقوق آذری ها و آزادی باشد؟

همچنین محمدرضا لوایی خواجه، طلبه اخراجی مدرسه علیمه طالبیه تبریز که به دلیل کلاهبرداری به خارج فراری شده است در آخرین مطلب کانال خود نسبت به ساحت مقدس امام حسین(ع) به شدت جسارت و توهین نموده است.

لوایی برخلاف ادعایش مبنی بر آزربایجانچیلیق و روشنفکری در باب مسایل آزربایجان افسار قلم از کف داده و نسبت به محبوب ترین امام شیعیان و مخضوصا آزربایجانی ها این جسارت را نموده است.این مطلب که ظاهری انتقادی دارد به بهانه نقد آنچه که آن را استبداد دینی می خواند به مقدس ترین اعتقادات مردم آزربایجان توهین کرده است.

این علیل الذهن و القلم که به قول احمد اوبالی مدیر تلویزیون دین ستیز گوناز "دیوانه زنجیری" محسوب می شود روزگاری همکار آن تلویزیون بود و گفته می شود پس از ترور بیولوژیک توسط احمد اوبالی از آن مدیا اخراج شده و به ترکیه نقل مکان کرده است.

بعید نیست مدتی سر در آخور گوناز داشتن این طلبه سابق را اینگونه جری تر نموده لکن تاکنون چنین جسارتی در تاریخ آزربایجان شیعی ثبت نشده بود.

محمدرضا لوایی افسرده و درمانده در پنج شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۶ لابلای مقاله هایش از خنجر فرو رفته بر پشتش می نویسند و می گوید: "كتمان نمى كنم كه من زخم خورده اى از درون هستم. زخمى كه من از خودى خورده ام هرگز از دشمنان نخورده ام".

شاید او در لفافه سخن گفته و می دانست که توسط چه کسی با سلاح ضد انسانی و سمی زخم خواهد خورد و در گوشه ای از بیمارستان روی تخت تنها خواهد خوابید.

احمد اوبالی، همچون مار خوش خط و خال بسیاری را به روز سیاه نشانده و قربانی مطامع مالی اش کرده است. به قول مردم باکو وی دلال شرف است. زمانی مدعی شد دلش برای بیچارگی و نداری لوایی سوخته و او را به تلویزیون گوناذ برده و برایش نان داده اما غافل از این که این نام آغشته به سم بیولوژیک بود.

محمد یوسفی سادات همه چیزش را در راه انتقامی کور باخته و زندگی اش از درون متلاشی شده است . شما ببینید خانواده زنش ناهیده کریملی در جمهوری آذربایجان چه چیزهایی از زندگی شخصی احمد می گویند. فرزندش دچار .... و پاره ای مشکلات و اختلالات شخصیتی شده و همچون مادرش برای مدتی زیر نظر روان درمان بود و 26 ماه قرص های ضد افسردگی مصرف کرده است. مصرف این قرص ها در مدت کوتاه باعث افزایش وزن سریع 10 کیلویی ناهیده کریملی (همسر احمد یوسفی سادات) میشود اما با رژیم غذایی نیز کنترل نمیشود.

اوبالی وقتی مشغول حذف رقیبان با هر روش غیر اخلاقی بود و زندگی آنها را نابود می کرد ثمره پلیدی و بازی با زندگی مردم به خود او برگشت و تقدیر الهی باعث شد همسرش از او طلاق عاطفی بگیرد اما مجبور است به خاطر پاره ای مسائل این درد خفته را تحمل کند. زنی که با هزار امید و آرزو از جمهوری آذربایجان به خیال خود به بهشت آمده بود اما به جهنمی تبدیل شده و باید عیاشی های اوبالی را فعلا تحمل کند.

همانطوری که اوبالی دست به ترور شخصیت و بیولوژیک لوایی و بسیاری دیگر می زند دست تقدیر خبر دستگیری دنیز در کلوپ ... را بر سر زبان ها می آورد و سعی می کند رابطه پسرش با یک دختر را تقویت کند تا از حضور در آن خانه های شبانه مخصوص ... دست بکشد.

شنیدن درد دلها و دیدن اشکهای ناهیده کریملی (همسر احمد یوسفی سادات) در نزد دوستانش زینب، لاله، نورلانا، نوریه، آرزو و ... موید این نکته است که هر آنکه به فکر بدبختی و ترور شخصیت و حذف فیزیکی دوستان یا رقیبان باشد در ابتدا خود از درون متلاشی می شود.

این سرنوشت شوم در انتظار همه تجزیه طلبان پان ترکیست و حامیان ترور و خشونت و خون ریزی است. تجزیه طلبی همچون جریان های مافیایی مواد مخدر است که اگر وقتش برسد حتی همفکران و دوستان را نیز قربانی و حذفشان کرده یا دست به ترور شخصیت آن ها می زنند.

لوایی در باتلاقی فرو رفت که هرگز نتوانست از آن خارج شود و بیماری صعب العلاج و اعتیاد به شیشه تاوان سنگین همه خیانت ها به خانواده و کشور است.