حمایت مجید جوادی تجزیه طلب پان ترکیست و تئوریزه گر خشونت و مبارزه مسلحانه از ترور سردار سلیمانی

آناخبر: جریان پان ترکیسم و تئوریزه گرهای مبارزه مسلحانه از ترور سردار سلیمانی حمایت می کنند.

مجید جوادی منبع پیشانی سفید دستگاه اطلاعاتی ترکیه موسوم به میت، با عبور از خط قرمز مردم ایران از ترور فرمانده رزمندگان بدون مرز و فدایی ملت سردار قاسم سلیمانی ابراز خشنودی کرده و چهره خود را عیان تر کرد.

وی که به همراه برادرش اسماعیل در ترکیه در خدمت دشمنان ایران هستند و از غلامان حلقه به گوش الهام و رجب هستند گروهکی دو نفره ای به نام دیرنیش را رهبری! می کنند.

این دو برادر از سرپل های قاچاقچیان انسان در کردستان هستند اما در صفحه های مجازی بر علیه کردها موضع گیری می کنند. به پناهجویان کرد اداعا می کنند که با دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ترکیه در ارتباط هستند و آن ها را تیغ می زنند.

با این بهانه که باید در برابر گروهک های تروریستی پژاک و پ ک ک ایستاد مبارزه مسلحانه و خشونت آمیز را ترویج و در تلاش برای ایجاد کانون های مسلحانه و شورشی هم سبک فرقه نفاق هستند.

مجید جوادی به واسطه بابک حبیبی با نام مستعار چلبیانی رئیس سابقا نظامی و فراری از ارتش ایران، در اقدامی مضحک به نیروهای مسلح ایران پیام می فرستند که از پادگان ها فرار کرده و به آن ها بپیوندند. این رفتار ناشی از ورود و خروج برنامه ریزی شده به خانه تیمی نفاق در ترکیه است. تجزیه طلبان با این که از فرقه رجوی به عنوان دشمن خود یاد می کنند اما به دستور ارباب باید در بخش هایی با هم همکاری کنند.

با عوامل اطلاعاتی و به ظاهر دیپلمات عربستان در ترکیه جلسه های مشترکی برگزار کردند و از آن ها خواسته اند به دلیل آن که تلویزیون گوناذ نتوانسته نظر آذری ها را جلب کند دست از حمایت بیشتر از احمد اوبالی کشیده و تلویزیون آراز را از دلارهای نفتی تکفیری بهره مند سازند که این زیر آب زنی جواب داد و علاوه بر حمایت قاطع میت ترکیه از گروهک تجزیه طلب دیرنیش، دستگاه اطلاعاتی بن سلمان نیز کمک مالی خوبی برای راه اندازی رسانه های دیداری و شنیداری و شبکه های مجازی انجام داد.

همه می دانند که راه اندازی و حتی کپی کاری سایت، کانال تلگرامی و شبکه های مجازی و تلویزیون هزینه های هنگفتی دارد و با شناختی که از مجید و اسماعیل جوادی است حتی برای پدر و مادرش به رایگان سلام نداده و فاتحه هم نمی خوانند، چگونه این همه هزینه می کنند.

جوادی ها و بابک چلبیانی، امیر مردانی از دامن محمود فاضلیان با نام مستعار بیلگین، نیز آویزان شده اند. یعنی پنج نفر نفرت پراکن قومی جمع شدند و مشترکا سه گروهک دیرنیش  (DIRANISH) ، گادپ (GADP)  و آذوح (AZOH)  را رهبری ! می کنند و پلت فرمی!  با تشکیلات مورد حمایت سرویس اطلاعاتی جمهوری آذربایجان (BAO) می نویسند اما با ذیرکی خاص ! و شیطنت های به موقع ! پول خوبی از میت و استخبارات عربستان و علی اف می گیرند. جیب پشتی این پنج تن پر است از دلارهای نفتی آلوده به خونی که داعش هم با آن سر می برید.

حال این گروهک تجزیه طلب پان ترکیست به بقیه گروهک ها شاخ و شانه می کشند، زیر آبی رفته و از پشت خنجر می زنند، رقیب را با هر روش کثیف غیر اخلاقی ترور شخصیت می کنند.

روزی عباس لسانی را به دلیل بالا گرفتن بحث لیدری بر زمین می کوبند و زمانی از او به طور شکسته و بسته حمایت می کنند. اطلاعات خانوادگی و دار و ندار احمد اوبالی را با ایمیل هایی که مقصد معلوم و مشخصی دارند به رسانه های داخل ایران می فرستند و وقتی لو رفتند اوبالی نیز آن ها را تهدید به حذف فیزیکی کرد و از بیم دار و دسته اوباش اوبالی به پلیس محل و هادی میت پناه می برند.

نوجوانان را از خانه های تیمی در ترکیه به سر دادن شعارها و بر افراشتن پرچم در بازی های تیم فوتبال تراکتور سازی تحریک می کنند تا با دستگیری آن ها گزارش کاری به هادی خود دهند و از سرویس های میت و عربستان پول می ستانند.

برادران جوادی همچون دیگر تجزیه طلبان سود جو، در جریان سیل ترکمن صحرا و خوزستان به بهانه دفاع از هموطنان ترکمن و عرب، به واسطه دوستان کلاهبردار در داخل شماره حسابی را برای دریافت کمک های مادی مردم در بانک های ایران اعلام کردند و پیش از مسدود شدن مبالغ خوبی به جیب زدند.

مجید جوادی در سفر به باکو به دور از چشم سرویس رقیب به واسطه افرادی کمک هایی از دستگاه اطلاعاتی دریافت می کنند تا به اختلافات قومی در ایران دامن زنند.

در جریان حمله تروریستی به رژه نظامی در اهواز از عوامل تکفیری و ترور کننده دفاع کردند.

مجید شخصا در فیس بوک خود از قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا ابراز خشنودی می کرد اما نمی دانست که همین سپاه و رزمندگان بدون مرز نبودند تروریست ها به ناموس آن ها رحم نمی کردند. البته برای افراد خود فروش و وطن فروشی همچون جوادی ها صحبت از ناموس بی مفهوم و بی اعتبار است.

برادران جوادی به واسطه تخصص در بولتن نویسی و ساخت نشریه های دیجیتالی آراز سسی و کارهای مشابه و رصد سایت ها و شبکه های مجازی بولتن هایی برای سرویس های اطلاعاتی میت و استخبارات عربستان تهیه می کنند. بر خلاف رسم دیرین دستگاه های اطلاعاتی هر چند میت از همکاری این افراد با سرویس دیگر مطلع است اما تا زمانی که خدمات ! خوبی ارائه می دهند فعلا دندان بر جگر گذاشته اند.

مجید جوادی همان فردی است که در جریان گروه پیر و پاتال موسوم به شورای گذر به دموکراسی، به گیلاس هایی که به سلامتی فرزاد صمدلی زده بود خیانت کرد و به هر روش ممکن از پشت به او خنجر زد.

این دو برادر اهل نیرنگ و خیانت هستند. روزگاری حسین ترک ائلی را به آسمان بر می دارند و روزی با تخلیه اردم بیچاره در تبریز بواسطه خواهرش که همسر حسین است اطلاعاتی ! به دست می آورند و از پشت به او خنجر می زنند.

مجید با حرف های درگوشی اش! به پریسا ارصلانی، خواننده ای که در آرزوی آلبوم دار و مشهور شدن شب و روز ندارد را به بهانه آن چه او را بر گوندم خواهد آورد فریب می دهد. البته تجزیه طلبان پان ترکیست ذاتا مدافع حقوق مونث ها (نه زنان) هستند و با هر حیل و رنگی از این حقوق ! دفاع می کنند.

مجید جوادی برای دیدار با اعضا حزب ورشکسته سر و دست می شکند و خود را عاشق بزقورد انگشت های وسطی شان می نامد.تن دادن به این همه فلاکت و بدبختی و غنودن در آغوش این و آن حاصل خیانت به کشوری است که پیکرهای جوانان مظلوم و رعنایشان هنوز در سنگرهای نواحی مرزی در حال تفحص و چشم مادرانشان همچنان بر در است.