حمایت کریم اصغری مرموزترین تجزیه طلب پان ترکیست از ترور سردار سلیمانی توسط ارتش بزدل آمریکا

آناخبر: کریم اصغری مشکوک ترین عضو پانترکیست از خون ریزی و ترور حمایت کرد.

 

وی در پیج فیس بوکی خود ارتش بزدل آمریکا را در ترور ژنرال ایرانی ستود اما غافل از این که کسانی که در این برهه تاریخی سر تعظیم بر درگاه ترامپ قمارباز فرود آورند این سر به سلامت نخواهد ماند.

پرونده های سنگین تجزیه طلبان پان ترکیست بر بسیاری عیان است. دست آن ها بر همه رو شده اما زوایای پنهانی نیز وجود دارد که با پرداختن به آن و افشا شخصیت دروغین و روحیه فریبکاری چنین افرادی که در خانه های عنکبوتی زندگی می کنند و سرنوشت شومی در انتظارشان است شاید عبرتی برای سایرین باشد.

کریم اصغری، بسیجی دو آتشه و از آن کارمندان دانشگاه آزاد بود که دچار بیماری روانی دانشجو آزاری بود و دمار از روزگار دانشجویان در می آورد پس از فرار از ایران و رد درخواست پناهجویی در انتقال به کشور ثالث بالاخره در آغوش ترک های ترکیه آرام گرفت.

ترک ها او را خوب ساختند و لحن گفتگوهای پر اضطرابش تابلو وار تغییر یافت و تلاش می کرد شخصیت متزلزل و روحیه مضطربش را در پشت چهره ای که خود را می توانست حفظ کند پنهان نماید.

وی آهی در بساط نداشت و به واسطه رفتارهای زشت و زننده با دانشجویان و اطرافیان از جامعه طرد شده بود و کسی حاظر به کمک به وی نشد حتی خانواده وی نیز که برای اقامه نماز در مسجدی در خیابان مارالان تبریز حاضر می شدند مدتی از حضور در آن خودداری کرده و از فرزند و برادری که در تلویزیون گوناذ حاضر می شد و دنبال تجزیه و خون ریزی بود ابراز برائت کردند، تا آن که کارشناس میز ایران در میت ترکیه در پوشش عضو مرکز مطالعاتی و پژوهشی به دیدار او آمد و بوی لیر را به مشامش کشاند و او را کمی سرحوش و راهی دانشگاهی کرد که حتی با مدرک غیر معتبر آن نمی شود در دهیاری حاشیه آنکارا مشغول به کار شد.

کریم مجبور بود برای امرار معاش تن به هر رذالتی بدهد و به هر گروه و مجموعه سیاسی و رسانه ای سر زده تا اطلاعاتی به دست آورد. به گفته دوستانش مزه همه گروهک های تجزیه پان ترکیست را چشیده است و نخود هر آشی شده است.

پس از مدتی که رفتارش تابلو شد هادی میت به وی متذکر شد که ظاهرا آش شور شده و برای سفید شدنت باید از گروهک های پان ترکیست فاصله گرفته و به سراغ اپوزسیون ضد ایرانی نیز برود تا پازل های خود را پر کنند. پس از آن و علیرغم میل شخصی به خانه های تیمی گروهک نفاق در ترکیه نیز سر زد و پس از رسوایی در جلسه های چند نفره و حتی در پستی فیس بوکی ۲۲ دی ۱۳۹۸ تلاش کرد از خود اعلام برائت کند و نوشت: در برخی از شبکه های اجتماعی بویژه شبکه های منتسب به س.م.خلق ویدئوهایی با نام تبریز و آزربایجان در حال نشر است که هیچ یک از آن ویدئوها تا کنون مستندیت ندارد و قصد بر آن است که فضای سیاسی تبریز و آزربایجان به نفع گروه و یا گروههای خاص مصادره گردد. البته به شخصه از اعترضات عمومی حمایت میکنم اما نباید به دروغ و مصادره متوسل شد. در خصوص تعلل آزربایجان به زودی مقاله ای خواهم نوشت.

کریم اصغری، نمی دانست که اشرافیت تیم های رنگارنگ دستگاه اطلاعاتی ایران در ترکیه به حدی است که بازی سرویس های حریف در میدانی که مورد هدف ایران است بازی دو سر باخت بوده و هست.

وی پس از بخش آذری رادیو تلویزیون دولتی آمریکا، کانال اولوسال ترکیه، سایت هارای، تلویزیون بنگو ترک و گوناذ سراغ تلویزیون ایران اینترنشنال و شبکه تلویزیونی کردی روداو رفت تا هادی وی در میت ترکیه به مدیر بالادستش گزارش کار دهد که مخبر ما به این شبکه ها نیز نفوذ کرده است.

دوستان کریم افندی می گویند حرف های وی پس از آن که به دومین گیلاس ئینی راکی آب بیشتری می زند شنیدنی است آن ها می گویند. وی وقتی جریان موضوع خاصی که بین او و مهسا مهدیلی رخ می داد را تعریف می کرد می زد زیر گریه. تا این که دوستی که خورده شیشه داشت این موضوع را به موسی برزین وکیل فراری به ترکیه اطلاع داد و ... کار تا آن جایی پیش رفت که احمد اوبالی مجبور به وساطت شد و به قول خودش مهسا را از غائله! خارج کرد و شد سخنگوی گروهک تجزیه طلب گاماج و برنامه جدید ویژه ای به نام زنان را او سپرد! . دوستان موسی مدعی هستند کریم اصغری نیز به واسطه ارتباط هایش در پرونده پناهجویی موسی برزین دخالت کرد و یکی از دلایل به تاخیر افتادن کیس وی در دفتر کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل در ترکیه همین بود.

کریم اصغری، از سویی در تلویزیون گوناذ و جلسه های گروهک تجزیه طلب گاماج ساخته احمد یوسفی سادات شرکت می کرد و از طرفی دیگر حسن کریم زاده صاحب دیوان در ترکیه را که به اوبالی درگیر شده بود را شارژ می کرد.

وی در سال 2018 میلادی در صدمین سالگرد استقلال جمهوری آذربایجان در باکو حضور پیدا کرد اما به جز هزینه اقامت و غذا دست خالی برگشت و نتوانست به قول خودش علی را بدوشد. زیرا سرویس اطلاعاتی علی اف نیز پی به رفتار های مشکوک و شخصیت مرموز او برده بود.

این عنصر تجزیه طلب پانترکیست مجبور است با ساز سرویس برقصد برای دستگاه اطلاعاتی، اطلاعات نیاز است. آن ها به این فکر نیستند که امثال کریم اصغری کدام گرایش سیاسی دارد. به عنوان نمونه ای واضح تر او را به سوی احزاب کردی که پان ترک ها دشمن دشمن خونی آن ها نیز هستند کشاندند و در جلسه ها و تلویزیون های گروهک های کردی روداو حضور پیدا کرد و نمونه آشکار آن تلویزیون مسئله دار است که برخی از احزاب کردی نیز به آن انتقادهایی دارند. وی از طرفی خود را مدافع سرسخت اردوگاه پان ترکیسم اما برای خارج کردن دوستان و همفکران از ایران به قاچاقچیان انسان که در کردستان فعال هستند پول می پردازد. این قاچاقچی ها که شامه ی تیزی دارند تا طرف از سویی فرد آشنا و گروهکی معرفی نشود هرگز به او اعتماد نمی کنند. پس کریم فرد مورد اعتماد این گروهک ها نیز است.

اصغری، خود را مدافع حقوق زنان جا می زند اما غافل از این که در محافل قومی از وی به عنوان مدافع حنس مونث یاد می شود. در جریان مهسا مهدیلی، آیلین فاضلیان و رویا صغیری و ...  شاهد این ماجرا بودیم. در حالیکه پرونده رویا صغیری دانشجوی رشته زبان انگلیسی دانشگاه شهید مدنی که بر سر موضوعی غیر قومی و تجزیه طلبانه دستگیر و سپس آزاد شده بود آن چنان رفتار کرد که به ضرر وی تمام شد. در موضوع آیلین فرزند محمود فاضلیان معروف به بیلگین، وی تا وقتی از تجاوز ارتش ترکیه به سوریه انتقاد نکرده بود با او رفتار مهربانانه ای! داشت.

وی در طول اقامت در ترکیه کار رصد و واکنش آشکار یا مخفی (با چندین آیدی و اکانت فیک) به رسانه های فارسی زبان را در زمانی که کوچکترین انتقادی از دولت اردوغان و ترکیه می کردند را دنبال می کند و منتقدین را به باد ناسزا و تهمت های ناروا می گیرد.

کریم اصغری، یکی از افرادی است که در دستگیری پیمان عارف توسط میت ترکیه در آنکارا نقش اساسی بازی کرد. هر چند تلاش کرد رد پایی از خودبه جای نگذارد.

وی در جریان دستگیری رحیم جواد بیگلی که توسط میت ترکیه دستگیر شده بود کمک بسیاری به آن ها کرد.

او در حالی نسخه بی وطنی و خیانت کردن به وطن را برای پان ترکیست ها می پیچد که خود به شدت زیر بلیط خام پرستان ملی گرای ترکیه است.

این عنصر پیشانی سفید ضد ایرانی چندین بار تلاش کرد تا با ادمین های پرتعداد داخلی و خارجی کانال های پان ترکیست تراکتور سازی در جهت تحریک بیشتر و اجرای دستورهای میت همکاری کند اما به دلیل مرموز بودن چهره با وی همکاری محدودی کردند و یا یک از آن ها این ارتباط را در میانه راه قطع کرد.

اصغری در جریان تجاوز نظامی ترکیه و اردوغان به سوریه در خانه تیمی جنگ روانی که خبرنگاران مورد حمایت اردوغان در آن حضور داشتند فعال بود و کار ارسال خبرهای دروغ و فریب رسانه ها من جمله رسانه های فارسی زبان را دنبال می کرد.

این عنصر خائن به کشور در جریان زلزله و سیل در مناطق آذری نشین در ایران یا گلستان و ترکمن صحرا دوستان خود را به ارائه شماره حساب بانکی جهت دریافت کمک های مادی تشویق کرد اما پول های اهدایی را مشترکا به جیب زدند.