تبریک عامل تکفیری ها به ارتش تروریست آمریکا/صالح کامرانی در هراس از انتقام سخت

آناخبر: صالح کامرانی، جاسوس چند جانبه و عامل تکفیری های عربستان، ترور سردار سلیمانی را تبریک گفت.

وی همچون تجزیه طلبان پان ترکیست نقی محمودی، مسعود فتحی پور، یاشار اسدی، فاضلیان ها، محمدرضا لوایی، مجتبی آقازاده، رضا طالبی، کریم اصغری، سیمین صبری، مجید ماکویی زاد، یاشار اسدی و چند وطن فروش دیگر از خط قرمز ملت بزرگ ایران رد شده و از ترور سردار دل های ایرانیان توسط ترامپ و ارتش تروریستی اش ابراز شادمانی کرد.
تجزیه طلبان پان ترکیستی که از انتقام سخت علیه عامل و حامیان تروریست ها به وحشت افتاده اند پیش دستی کرده و با پست های منتشره در فیس بوک و اینستاگرام و تلگرام از احتمال برخورد شدید با خود خبر داده اند.
در حالیکه دوست و دشمن ترور ناجوانمردانه یک فرمانده نظامی بلند پایه ضد تروریست را محکوم می کنند از حامیان داعش و گروهک های تکفیری در عربستان و آمریکا به تجزیه طلبان پانترکیست دستور هایی رسیده اما برخی از این افراد از بیم انتقام سخت نافرمانی کرده و عده ای انگشت شمار آن را اجرا کردند.
تجزیه طلبان خوب می دانند که در هیچ کجای جهان از تیررس ایرانیان در امان نیستند و در هر لانه ای بخزند بالاخره باید تاوان همراهی با تکفیری ها و ارتش تروریست آمریکا را بپردازند.
این افراد همچون صالح کامرانی وکیل فراری پس از خروج از ایران برای امرار معاش و استمرار فعالیت های ضد ایرانی جیب خود را از دلارهای نفتی خون آلود وهابی های عربستان سعودی پر می کند.
وی به طور مرتب در شبکه های تلویزیونی دولتی ، روزنامه ها و سایت های خبری عربستان سعودی به عنوان طرفدار تجزیه ایران حضور پیدا می کند.
کامرانی اهل شهر اهردر آذربایجان شرقی و فارغ التحصیل رشته حقوق در دانشگاه شیراز است که وکالت پرونده هایی از تجزیه طلبان را با هدف دریافت پناهندگی و سو استفاده های مختلف مالی و ... از خانواده هایشان بر عهده داشت. صالح کامرانی، نقی محمودی و موسی برزین که به قول وکلای دادگستری از بیسواد ترین ها بودند و وقتی دیدند دست زیاد شده و دچار مشکل مالی شدند با هدف پناهندگی وکالت پرونده چند تجزیه طلب ضد امنیتی آذری را به عهده گرفتند و با روش گروهک نفاق که هدف وسیله را برای آنان توجیه میکند در فرصت مناسب فرار را بر قرار ترجیح دادند و از فعالان قومی به عنوان پلکان ترقی استفاده کردند.
وی در گفتگوهای خود با رسانه ها به ویژه تلویزیون دولتی عربستان تماشاگران تیم فوتبال تراکتور سازی ایران را به زوزه کشیدن و سر دادن شعار خلیج عربی تشویق می کند.
صالح کامرانی به عنوان پیاده نظام وهابی های حامی تروریسم عمل کرده و دریافت کمک های مالی و معنوی آنها را در تاسیس تلویزیون ساو تی وی رد نکرده است.
جستجو در فضای مجازی لیست بلندی از حمایت وی از مواضع ضد ایرانی عربستان سعودی را در تلویزیون ها و رسانه های ساو، السعودیه، آراز، الشرق الوسط، الریاض، بی بی سی فارسی، صدای آمریکا و ... نشان می دهد.
کامرانی در گفتگوهای خود از قتل و عام مردم یمن توسط عربستان دفاع کرده است و حضور مداخله جویانه و تفرقه افکنانه این کشور در عراق و سوریه را حق مسلم کشورهای حاشیه خلیج فارس نامیده است.
وی در جریان حمله تروریستی به رژه نظامیان خونریزی و کودک کشی را به عنوان دفاع مشروع نام برده و به شکل عجولانه ای از تجزیه طلبان عرب دفاع کرده است.
این وکیل به اصطلاح مدافع حقوق بشر در محکومیت تراژدی جمال قاشقچی، روزنامه نگار سلاخی شده در کنسولگری عربستان در ترکیه نه تنها واکنش انسان دوستانه ای به آن نشان نداد بلکه همفکران رسانه ای خود را به سرپوشی بر روی واقعیت تشویق کرد.
تجزیه طلبانی که رقیب صالح کامرانی هستند مدعی اند به عربستان قول داده تا پای جان برای تجزیه ایران تلاش کند و بخشی از هزینه های تلویزیون AN TVساو SAV TV را از عربستان دریافت کرده است.
صالح کامرانی خوب می داند که حمایت از متجاوز و حامیان گروهک های تروریستی که دستشان به خون کودکان بی گناه آلوده است رویاهای او را بر باد خواهد داد.
او به یاد دارد که اگر حمایت عربستان و سیا از وی نبود باید شب ها در زیر شیروانی رستورانی که به تمیز کردن توالت های فرنگی و شستن ظرف غذا مشغول بود به زندگی نکبت بار خود ادامه می داد.