شکایت زن دوم مصطفی دنیزلی از این مربی فوتبال ترکیه ای

آناخبر: همسر دوم مصطفی دنیزلی در اقدامی قضایی علیه این سرمربی مشهور اقامه دعوی کرده است، اما وکیل دنیزلی این ادعاها را رد می‌کند.

 

 

به گزارش ایرنا، «اوین الچی» که از حدود سه سال قبل با همسر خود دچار مشکل شده است، اخیراً" مدارکی در مورد آپارتمان محل سکونت خود در دادگاه خانواده رو کرده که از سوی سرمربی ترکیه ای مقابل قاضی رد شده و از طریق وکیل دنیزلی نادرستی مدارک اثبات شده است.

اما با این حال همسر این مربی، او را متهم به جعل امضا برای در اختیار گذاشتن منزلش به بانک کرده تا بتواند از بانک وام بگیرد و بر همین اساس خانم الچی از دادگاه تقاضا کرده که محکومیت زندان برای این مربی تعیین شود.

وکیل دنیزلی ادعای همسر مربی ترکیه ای را رد و عنوان کرد مصطفی دنیزلی چنین اقدامی را انجام نداده و دختر این مربی در این منزل سکونت داشته است.

همسر دنیزلی که مراحل طلاق خود را از این مربی دنبال می کند، تایید کرده امضایی که از او روی این برگه‌ها بوده، جعل شده و دادگاه هم این مورد را تایید کرده است.

مصطفی دنیزلی که امسال سکان هدایت تیم تراکتور را برعهده گرفته است و اکنون در اردوی ارزروم ترکیه برای آماده‌سازی تیمش به سر می برد، از طریق وکیلش موضوع را تعقیب می کند.

مصطفی دنیزلی چندی وقت توسط برادران همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود که در رسانه های گروهی ترکیه بازتاب وسیعی داشت.