مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در دادگاه

آناخبر: سرمربی ترکیه‌ای تیم فوتبال تراکتورسازی در دادگاه حاضر شد.

به گزارش تسنیم، مصطفی دنیزلی که این روزها به همراه تیم تحت‌هدایتش یعنی تراکتورسازی تبریز، اردوی پیش‌فصل خود را در شهر ارزروم ترکیه برگزار کرده‌اند، در دادگاهی در شهر استانبول حضور پیدا کرد و نسبت به اتهاماتی که توسط همسرش به وی نسبت داده شده، پاسخ داد. سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی مدتی است که درگیر جدایی از همسرش است.
اوین الچی، همسر دنیزلی مدعی شده این سرمربی سرشناس ترکیه‌ای امضای وی را جعل کرده است اما سرمربی تراکتورسازی این ادعا را با حضور در دادگاه رد کرد. همسر دنیزلی مدعی شده که این سرمربی ترکیه‌ای با جعل امضایش، سند آپارتمانی که متعلق به آنها بوده را در رهن بانک گذاشته تا بتواند وام بگیرد.
سرمربی تراکتورسازی در این باره گفت: یکی از دامادهایم در کارش به مشکل خورد و نیاز مالی پیدا کرد و از آنجایی که داماد و دخترم در آپارتمانی که سندش به نام من است، سکونت دارند از من خواستند که با استفاده از سند آپارتمان از بانک وام بگیرند. من هم به آنها گفتم که نیازی به این کار نیست و گفتم که در حساب بانکی‌ام پول دارم و می‌توانم به آنها کمک کنم. همسرم هم می‌دانست که دخترم از این آپارتمان استفاده می‌کند. در نهایت با هدف گرفتن وام برای دامادم به بانک رفتم. من انسانی نیستم که بخواهم مرتکب چنین جرمی - جعل سند - شوم.