مجید ماکویی زاده، هواداران تیم تراکتور سازی تبریز را به خشونت دعوت می کند / برادر کشی و آشوب در تبریز در دستور کار میت ترکیه

 آناخبر: ترکیه بواسطه عناصر ضد ایرانی و بر خلاف پروتکل های امنیتی به دنبال برادر کشی و آشوب در ایران است.

مجید ماکویی زاده با نام مستعار ائلیار ماکویی شهروند آمریکایی مقیم ترکیه و معاون خود خوانده ارتباطات گروهک تجزیه طلب پانترکیست گاموح است.

وی عضو رسمی گروه تروریستی اولکراوجاقلاری (شاخه استانبول) بوده و با دریافت حقوق از این گروه تروریستی و حزب MHP ترکیه اهداف روشنی را در میان آذری های ایران دنبال می نماید.

مجید ماکویی زاده در ماموریت جدید خود هواداران تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز را به خشونت دعوت می کند.

وی در لایو اینستا و پیام های آنلاین تلگرامی پس از بازی فوتبال تیم تراکتور سازی تبریز با پیکان از هواداران این تیم می خواست به هر وسیله ممکن به نیروهای انتظامی حمله کنند.

ائلیار ماکویی علاوه  شناسه های مجازی رسمی با چندین آیدی و اکانت اینستایی جعلی نیز تلاش می کرد نوجوانان احساساتی را به سمت خیابان های مرکزی شهر تبریز همچون میدان ساعت و آبرسان و مراکز پرتردد بکشاند.

دشمنان ضد ایران مقیم خارج از کشور که توسط سرویس های اطلاعاتی در امنیت کامل به سر می برند و همیشه به دنبال فتنه انگیزی در داخل بوده و می خواهند از احساسات پاک و نوجوانان و جوانان سو استفاده کرده و آن ها را دچار آسیب روحی و جسمی کنند و جان فرزندان مردم را سپر بلای خود نموده و با سپردن آنان به چکمه ها و باتوم ها خودشان به مواجب و دلارهایشان برسند.

خارج نشینان آشوب طلب همیشه هزینه های گزافی به داخل تحمیل کرده اند اما خود در ساحل امن آرمیده اند.

عناصر تجزیه طلب پانترکیست که با همراهی میز ایران در دستگاه های اطلاعاتی کشورهای همسایه و عربی – عبری – غربی به دنبال آشوب آفرینی و خشونت طلبی در بازی روز چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 هستند ظاهرا از یاد برده اند که ابرقدرت ها در برابر توان سایبری ایران زانو زده اند.