سخنگوی گروهک تجزیه طلب گایپ، خطاب به هواداران تراکتور سازی: به خیابان ها بریزید و بزنید و بشکنید

آناخبر: صالح ایلدیریم، سخنگوی گروهک تجزیه طلب گایپ با انتشار پیامی از هواداران تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز خواست پس از بازی با پرسپولیس به خیابان ها ریخته و مراکز دولتی را به آتش کشیده و به نیروهای انتظامی حمله کنند.

 

میرصالح بنی هاشمی گرگری(ایلدیریم) در این پیام صوتی تلگرامی از تماشاگران خواست آذربایجان را به آتش کشیده و به جهنم تبدیل کنند.

وی افزود: حتی نباید یک ساختمان دولتی سالم بماند و باید به زندان ها هجوم آورده و زندانیانمان را آزاد کنیم.

سخنگوی گروهک تجزیه طلب گایپ در حالی به دنبال اقدام های فوندالیتسی و تخریبی است که زیر بلیط رژیم تکفیری و قاتل سعودی قرار دارد و در گفتگو با صدای آمریکا و انتشار عکسی علنا اعلام کرده که از سوی پادشاه عربستان و اعراب مورد حمایت همه جانبه ! قرار گرفته است.

رژیم سعودی در سپتامبر 2016 در پوشش دعوت به حج، میزبان شماری از تجزیه طلبان ضد ایرانی بود و بخش آذری صدای آمریکا در 23 سپتامبر 2016، از دیدار تجزیه طلبان پانترکیست با ملک سلمان، شاه سعودی در حاشیه مراسم حج خبر داد.

در این مراسم افراد دیگری از عناصر قومیت گرا و نفرت پراکن که با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تجزیه ایران تلاش می کنند حضور داشتند.

صالح ایلدیریم،عنصر تجزیه طلب که مورد حمایت وهابی های آدم کش آل سعود است در خصوص دیدار تجزیه طلبان ضدایرانی با شاه عربستان سعودی به صدای آمریکا گفت: من به عنوان رییس باصطلاح جبهه ملت ‌ها برای حق تعیین سرنوشت در دیدارهای تدارک دیده شده در عربستان سعودی حضور یافتم و گفتم حساب ما و ایران را قاطی نکنید و اگر عربستان سعودی به ایران حمله کند، اقوام غیر فارس از این حمله آسیبی نمی بینند. در سطوح بالا و در سطوح وزرا دیدارهای مهمی داشتیم و نهایتا میهمان شخص شاه شدیم. در دیدار با وزرا و ولیعهد و سیاستمداران سعودی، موضوع  به اصطلاح آذربایجان جنوبی را برای آن ‌ها تشریح کردیم. به سعودی ها گفتیم که ما را در ترکیب ایران نبینید. ایران دشمن ما نیز است.

وی به مقامات عربستانی گفته است، اگر ریاض یک دهم هزینه ای را که یمن خرج کرده است به آن ها بدهد، گروه های تجزیه طلب می‌توانند از داخل ایران را «محو» کنند.
گرگری(ایلدیریم) برای فرار از فشارهای روحی ناشی از اتفاقات دوران کودکی و نوجوانی و به دلیل طرد شدن خانواده اش از سوی مردم گرگر و بحران خانوادگی به مواد روانگردان روی آورد و اعتیاد همزمان به یک ماده صنعتی وی را از درون متلاشی کرده و احساس می کند رهبر میلیون ها نفر است.
همسر ایلدریم از ضربات ایلدریمی (رعد و برقی) بر بدنش خبر می داد و می گفت: ایلدریم جسه درشتی دارد و پزشکی قانونی نمی توانست تشخیص دهد که ضربات بر بدنش بر اثر حمله چهارپایان است یا انسان ؟
همسایه های گرگری میرصالح بنی هاشمی گرگری، می گویند: ما از دست این خانواده عاصی بودیم و حتی برادر صالح عضو گروهک تروریستی منافقین بود که به دلیل تجاوز به یکی از نزدیکان مریم در اردوگاه اشرف اعدام شد اما برخی دیگر می گفتند در درگیری مسلحانه و پس از شهادت دو سرباز از بیم دستگیری با سیانور به زندگی جهنمی اش پایان داده است.
خائنین به ایران و تجزیه طلبان پانترکیست از لحاظ خانوادگی و روحی متلاشی شده اند و دچار بدنامی و انزوا هستند و در بدترین شرایط جان را خود را از دست می دهند.