بازی تراکتور سازی - پرسپولیس فرصتی برای نشان دادن فرهنگ و ادب آذربایجان به کل جهان

آناخبر: تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز چهارشنبه  11 اردیبهشت 1398 بازی بسیار حساس و حیثیتی در برابر پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر برگزار خواهد کرد.

 

این بازی از این جهت بسیار حساس و مهم می‌باشد که در بازی قبلی تراکتور سازی در استادیوم یادگار امام حواشی زشتی توسط چند نوجوان احساسی به وقوع پیوست که آبرو و اعتبار آذربایجان در عرصه فوتبال را تخریب کرد.

به طوری که به جای اینکه سایت فیفا و مجلات معتبر جهان به مانند بازی تراکتور-استقلال به پوشش زیبایی حضور پرشور هواداران آذربایجانی بپردازند به صحنه‌های زشت باران صندلی و خشونت در تبریز پرداختند.

در حال حاضر با توجه به و اینکه بازی تراکتور-پرسپولیس از شبکه سراسری برای کل ایران و شبکه جام جم برای کل جهان پخش زنده خواهد شد، لازم است که هواداران آذربایجانی فرهنگ و ادب خود را به همه جهان نشان دهند و نگذارند که تراکتور و فرهنگ آذربایجان قربانی مطامع گروهک‌های تجزیه‌طلب و سلطنت‌طلب جیره‌خوار سعودی شود.

در بازی ۱۱ اردیبهشت هر هوادار تراکتور سازی در روی سکو باید وضعیت را کنترل کند.

هرگونه توهین به بازیکن خودی، شکستن صندلی به نشانه اعتراض، وارد شدن به داخل زمین و درگیری با بازیکنان، شعار علیه تیم خودی می‌تواند از نقشه‌های پرسپولیسی‌ها و دشمنان تراکتور در استادیوم یادگار امام تبریز باشد.

همان‌طور که می‌دانید هواداران پرسپولیس از ترسشان در این بازی لابه‌لای هواداران تراکتور سازی خواهند نشست و به هر کاری دست خواهند زد تا هواداران تراکتور و فرهنگ آذربایجان را بد جلوه دهند.

پس با کنترل کردن کسانی که سعی در ایجاد تشنج روی سکوها دارند باید با این دسیسه‌ها مقابله کنیم.

پس هر هوادار تراکتور سازی در ۱۱ اردیبهشت یک پلیس روی سکو خواهد بود.