بدخواهان تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز دندان تیز کرده اند

آناخبر: بدخواهان تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز دندان تیز کرده اند و تلاش می کنند مسابقه این تیم با پرسپولیس را در 11 اردیبهشت 1398 به حاشیه و خشونت کشانده و با یک تیر چند نشان بزنند.

 

اعضا گروهک های تجزیه طلب پان ترکیست که در ترکیه نیز اقامت دارند وقتی شاهد بی توجهی هواداران تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز به تلاش های آشوب طلبانه آن ها شدند چندین صفحه اینستاگرامی و آیدی فیک با عکس هایی از زن های نیمه برهنه اهل ترکیه و جمهوری آذربایجان باز کرده و تلاش می کنند برخی از تماشاگران نوجوانان را به خشونت طلبی و پرتاب سنگ تشویق کنند.
این افراد که از گاوهای پیشانی سفید میت و موساد و سیا هستند و علنا به همکاری با وهابی های عربستان و گروهک های مورد حمایت اذعان می کنند علیرغم این که از حکم تعلیقی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز توسط کمیته انضباطی مطلع هستند اما می خواهند این تیم مورد حمایت مردم تبریز را قربانی مطامع خود سازند. زیرا در صورت تکرار حوادث بازی این تیم با پیکان، در بازی پس از 11 اردیبهشت، بازیکنان تراکتور بدون تماشاگر به میدان خواهند رفت.
فراخوان ها و لایوهای اینستاها و فعالیت های مجازی چند روز اخیر اجیر شده ها در ترکیه که مسابقه این تیم با پرسپولیس را نشانه گرفته اند حاکی از آن است که میز ایران در سرویس های کشورهای متخاصم و میت فعال شده اند.
این افراد آنچنان به رفتار چند نوجوان و حواشی بازی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز و پیکان در ورزشگاه یادگار امام ره امیدار شده اند و عجولانه دست به اقدام های ضد ایرانی می زنند که گویا قرار است هواداران را چشم و گوش بسته روانه خیابان ها کرده و بانک ها و مغازه ها را به آتش بکشند اما با غفلت از باگ ها و رد پاهایی که می گذارند هزینه سنگین و معکوسی را تحمل خواهند کرد.
اعضا گروهک های تجزیه طلب پان ترکیست حامیان آن ها دچار خطای استراتژیک هستند و تیرهایشان به سنگ می خورد زیرا بازی در میدان رقیب سخت است.
اگر آیدی های فیک و تحرکات کور مجازی می توانست تاثیری در مردم ایران بگذارد تا به حال وراث مرحوم رجوی به نان و نوایی رسیده بودند.
خارج نشینان در طی 4 دهه همیشه هزینه های سنگینی بر دوش داخل نشینان تحمیل کرده اند بی آن که کوچکترین ثمری داشته باشند.
گروهک های تجزیه طلب پان ترکیست خسته و ورشکسته از فعالیت های سیاسی و فرهنگی می خواهند کمی ورزش کنند و از توپ نانی به کف آورند.