فوتبال تراکتور سازی و نعل وارونه سلطنت طلبان

آناخبر: سلطنت طلبان تا دیروز از تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال حمایت می کردند اما نعل وارونه زده و فقط برای یک روز از تیم فوتبال تراکتور سازی حمایت می کنند.

 

این افراد که دار و ندار خود را باخته اند و مشروعیت نداشته خود را سر هر کوچه و خیابانی به حراج می گذارند از درگیری چند جوان ناراضی به نتیجه بازی فوتبال تراکتور سازی و پیکان که در تبریز برگزار شد استقبال کردند و خواهان ادامه رفتاری ها تخریبی شدند.
وقتی پرچمدار سلطنت طلبان هر روز به یک رنگ در میاد هیچ انتظاری از هوادرانش نیست . فرزند شاه مخلوق روزی در سالگرد استقلال جمهوری آذربایجان (کشوری که لانه و حامی تجزیه طلبان پان ترکیست است) در سفارت این کشور در آمریکا با احمد اوبالی رقص شراب می کند و با تجزیه طلبان سلفی می گیرد و روز دیگر مدعی می شود که اگر خطر تجزیه ایران را احساس کند در کنار نیروهای مسلح به دفاع از خاک ایران خواهم پرداخت.
وی و هوادارنش تنها برای روز چهارشنبه 11 اردیبهشت 98، تراکتوری می شوند و آن ها را به رودرویی با نیروهای انتظامی تشویق می کنند و یادشان می رود که در بازی های قبلی تراکتور سازی و پرسپولیس هواداران فهیم را مشتی دهاتی و بی سواد و حاشیه نشین و قمه کش و ترک ... و فحاش خطاب می کردند.
هواداران تراکتور سازی طی سال های گذشته در اینستاگرام و فیس بوک با توهین های رکیک سلطنت طلبان آشنا هستند ولی الان با کمال پررویی تراکتوری ها را برای حمله و آشوب و شکستن صندلی های استادیوم ها و شکستن شیشه اتومبیل ها که متعلق به همین هواداران است تحریک می کنند.