بی بی سی فارسی، از دشمنی با فوتبال تراکتورسازی تا تحریک هواداران

آناخبر: بی بی سی فارسی پس از سال ها دشمنی با تیم فوتبال تراکتور سازی در اقدامی غیر حرفه ای و احساسی از تیتر مهیج و گزارش خام و یک طرفه استفاده کرد.

 

این شبکه نخواست صف چند نوجوان احساساتی را از هزاران هوادار تیم فوتبال تراکتور سازی جدا کند و آن ها توهین کرد و پرشور ها را شورشگر و خشمگین خطاب کرد.
بی بی سی به روباه مکار مشهور است و خدعه و نیرنگ آن بر علیه تماشاگرانی که فقط برای تشویق به استادیوم یادگار امام ره تبریز آمده بودند عیان شد.
گزارش نویس بی بی سی فارسی اینچنین دشمنی اش را آشکار کرد و بر تماشاگران تاخت و نوشت :
(برخی از تماشاگران در ورزشگاه با پرتاب سنگ و اشیا توسط سایر هواداران دچار مصدومیت و شکستگی شدند که تصاویر خونین‌شان در خبرگزاری‌ها منعکس شده.
عده‌ای با مامورین درگیر شدند. چند نفری هم برای تنبیه فیزیکی بازیکنان، پا به زمین گذاشتند! سنگباران هواداران، بیرون ورزشگاه هم ادامه داشت و منجر به مصدومیت 50 هوادار شد. تعدادی از مامورین انتظامی و اورژانس آسیب دیده.
جالب اینکه سایت باشگاه و تلگرام رسمی باشگاه، ساعت‌ها پس از بازی هیچ واکنشی به حمله فیزیکی یک هوادار به مسعود شجاعی کاپیتان تیم‌شان نشان ندادند).
سربازان فرمانبردار ملکه تیتر زدند : "سنگ و سیلی و خون در تبریز" و هواداران را به پرتاب کننده سنگ، سیلی زننده و افرادی که خون می ریزند تشبیه کردند.
هوادارانی که تنها آرزویشان پیروزی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز است و هیچ اهمیتی به چند جوجه تجزیه طلب پانترکیست و شبکه هایی مثل بی بی سی نمی دهند گوشت قربانی هستند.
روباه پیر برای بازی روز چهارشنبه 11 اردیبهشت 98 تیم فوتبال تراکتور سازی و پرسپولیس در تبریز نقشه هایی در سر دارد.